Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Poznaj smak europejskich owoców. Refresh zaprasza na kolację B2B!

Podziel się
Oceń

W najbliższy poniedziałek, 20 marca, w ramach finansowanej ze środków UE kampanii "Refresh Your Life", w dworze Ostoya w Jasionce odbędzie się promocja owoców z czterech europejskich krajów, kolacja biznesowa oraz koncert rzeszowskiego zespołu Grzane Wino.
refresh your  life
Zdjęcia z promocji owoców w sklepach Delikatesy Centrum

Autor: Materiały prasowe

Źródło: events.estro.org.pl

Finansowana przez Unie Europejską kampania "Refresh Your Life" ma na celu promowanie wysokiej jakości europejskich świeżych owoców i warzyw na rynkach wewnętrznych Niemiec, Polski i Czech. 

- Uczestnicy kolacji B2B -  producenci owoców,  dystrybutorzy, importerzy i detaliści, a także dziennikarze będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat najwyższej jakości europejskich świeżych owoców i warzyw oraz ich właściwości i wartości odżywczej. - Mówi Iwona Gratkowska z Estro Events, organizatora wydarzenia.

W czasie spotkania dietetyk kliniczny Mateusz Szałajko przedstawi prezentację o licznych zaletach tych europejskich produktów. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami organizacji partnerskich projektu z Grecji, Cypru, Rumunii i Bułgarii. Zaplanowana została również degustacja promowanych produktów. 

Wydarzenie jest realizowane w ramach finansowanej ze środków unijnych kampanii "Refresh Your Life", której celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat doskonałej jakości europejskich owoców i warzyw. Wartość odżywcza i smak europejskich owoców i warzyw to ważny priorytet dla Unii Europejskiej. 

Wysoką wartość odżywczą świeżych owoców i warzyw zapewniają obowiązujące normy, wymagania dotyczące produkcji oraz wdrożone systemy jakości.  Regularne spożywanie świeżych owoców dostarcza niezbędnych składników do organizmu i zapewnia zachowanie zbilansowanej diety. 

Więcej informacji o projekcie można uzyskać na stronie  www.refreshyourlife.eu 
Facebook: https://www.facebook.com/refreshyourlifeeu/
Instagram: https://www.instagram.com/refreshyourlifeeu/?hl=el

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniej rezerwacji miejsca. Zgłoszenia do udziału w spotkaniu są przyjmowane:
- telefonicznie pod numerem +48 570 987 029
- mailowo: [email protected] 

Refresh Your Life

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama