Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Młody mężczyzna szybko stracił prawo jazdy

Podziel się
Oceń

Młody mężczyzna, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym, jadąc 136 km/h, został ukarany mandatem w wysokości 2600 zł i otrzymał 20 punktów karnych. Jego prawo jazdy, które posiadał zaledwie od trzech miesięcy, zostało odebrane.
Młody mężczyzna szybko stracił prawo jazdy

W zeszłym tygodniu, patrol drogówki z Rzeszowa w Dynowie zarejestrował prędkość samochodu marki Seat podczas wyprzedzania innego pojazdu. Stwierdzono, że kierowca seata przekroczył prędkość dozwoloną w terenie zabudowanym aż o 86 km/h. Tam, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, samochód jechał z prędkością 136 km/h.

Po zatrzymaniu samochodu do kontroli okazało się, że 18-letni kierowca uzyskał uprawnienia do kierowania pojazdami na początku grudnia 2022 roku. Co więcej, miał już na swoim koncie punkty karne.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz niezastosowanie się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa, 18-latek z powiatu rzeszowskiego otrzymał mandat w kwocie 2600 zł i 20 punktów karnych za popełnione wykroczenia.

W rezultacie młody kierowca stracił prawo jazdy.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!Autor komentarza: XTreść komentarza: Mieć Honor, czy w dzisiejszych czasach jest to niemożliwe?Data dodania komentarza: 12.04.2024, 18:28Źródło komentarza: Paweł Baj z Głogowa Młp. z większością w Radzie MiejskiejAutor komentarza: TomTreść komentarza: Konrad Fiołek szansę już miał. Przespał 3 lata.Data dodania komentarza: 12.04.2024, 16:29Źródło komentarza: Trzaskowski w Rzeszowie: dajcie szansę Konradowi Fijołkowi
Reklama
Reklama
Reklama