Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Centrum Handlowe Respan

I Turniej Piłki Siatkowej Natchnieni Politechniką Rzeszowską i Bieszczadem

Podziel się
Oceń

W najbliższą sobotę, 25 marca, od 15:00 do 20:00, odbędzie się pierwsza edycja Turnieju Siatkówki Natchnieni Politechniką Rzeszowską i Bieszczadem. Podczas turnieju odbędzie się zbiórka charytatywna na rzecz Romana Radzika, członka Zespołu "Łemkowyna" z Cisnej.
I Turniej Piłki Siatkowej Natchnieni Politechniką Rzeszowską i Bieszczadem

 To będzie niezwykłe sportowe wydarzenie integrujące uczestników z Rzeszowa, Bieszczadów i całego Podkarpacia, łączące różne pokolenia. Wejście na trybuny jest bezpłatne! 

W turnieju wezmą udział pracownicy Politechniki Rzeszowskiej, studenci, przedstawiciele instytucji, przedsiębiorcy, nauczyciele, trenerzy, byli zawodnicy oraz wolontariusze i sympatycy Stowarzyszenia Natchnieni Bieszczadem.  Turniej odbędzie się na hali Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej 2a. Drużyny będą walczyć o Puchar Prezesów AZS Politechniki Rzeszowskiej i Stowarzyszenia Natchnieni Bieszczadem.

Wśród gości znajdą się wybitni sportowcy, takie jak:

  •  Krzysztof "Igła" Ignaczak - reprezentant Polski w siatkówce, Mistrz Świata 2014, Mistrz Europy 2009, zdobywca Ligi Światowej 2012, 6-krotny zdobywca złotego medalu Mistrzostw Polski, były libero Asseco Resovii Rzeszów;
  •  Ivan Ilić - serbski siatkarz, zdobywca medali Mistrzostw Polski z Asseco Resovią Rzeszów;
  •  Jacek Kościelny - trener Mistrzostw Świata w Speedball; 
  • Jacek Szalacha - Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej; 
  • Marek Pieniążek - Wiceprezes Zespołu Kobiet w piłce siatkowej KS DevelopRes Rzeszów; 
  • Adrian Rudawski - Dyrektor Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Swoją obecność zapowiedzieli także:

  •  Piotr Koszelnik - JM Rektor Politechniki Rzeszowskiej; 
  • Andrzej Sowa - Kanclerz PRz; 
  • Jaromir Gutowski - Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Rzeszowa.

Dla dzieci przygotowano animacje, gry planszowe i dmuchańce. 

Wydarzenie ma również cel charytatywny - zbiórkę na rzecz Romana Radzika, akordeonisty zespołu "Łemkowyna" z Cisnej, który doznał wypadku i potrzebuje rehabilitacji. 

Po zakończeniu turnieju odbędzie się spotkanie z muzyką bieszczadzką i innymi utworami w Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Rzeszowskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym i kulturalnym, gdzie poczujecie ducha sportowej rywalizacji oraz wsparcie dla potrzebujących. Do zobaczenia!


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama