Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Magurska Ostoja w Krempnej - perła Beskidu Niskiego

Podziel się
Oceń

Chcesz wyjechać w góry i nie odczuć wysokiej inflacji? Masz plany, ale ceny Cię przerażają? Sprawdzasz, gdzie można odpocząć, zjeść i przenocować, jednak z niedowierzaniem patrzysz, ile to kosztuje? Przeczytaj i zapamiętaj: Magurska Ostoja w Krempnej.
magurska ostoja

Źródło: Magurska Ostoja

Dużo czasu nie zostało do wakacyjnego odpoczynku. Każdy też weekend jest dobry, by wyskoczyć w Beskid Niski. 

Magurska Ostoja
Fot. Magurska Ostoja w Krempnej

Właśnie z tą myślą powstała Magurska Ostoja. Krempna to od pokoleń miejsce znane ze ścieżek rowerowych, punktów widokowych, szlaków pieszych biegnących przez Magurski Park Narodowy. 

magurska ostoja Krempna
Fot. Magurska Ostoja w Krempnej

Aby się tu wybrać, wystarczy spełnić kilka wymagań: cieszyć się przyrodą i porannym śpiewem ptaków oraz potrafić dostrzec urok pieszych i rowerowych wycieczek wśród kapliczek, cerkwi, krzyży przydrożnych i malowniczych widoków.

magurska ostoja Krempna
Fot. Magurska Ostoja w Krempnej

Jeśli to brzmi kusząco, wystarczy odwiedzić stronę www.MagurskaOstoja.pl i zarezerwować weekendowy pobyt lub wakacyjny wypoczynek w jednym z nowoczesnych, całorocznych domków lub pokoi dla gości w naszym pensjonacie z opcją wyżywienia.

magurska ostoja Krempna
Fot. Magurska Ostoja w Krempnej

Restauracja, domki i pensjonat znajdują się na jednej posesji, ale w komfortowej odległości od siebie, abyście mogli poczuć się swobodnie.

magurska ostoja Krempna
Fot. Magurska Ostoja w Krempnej

Uśmiechnij się, bo właśnie znalazłeś miejsce, gdzie Ty, Twoja rodzina i przyjaciele możecie wspólnie wypocząć, zjeść i zwiedzić najpiękniejsze tereny Beskidu Niskiego. 

Szczegóły znajdziesz na www.MagurskaOstoja.pl. Odwiedź nas również w mediach społecznościowych 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wacuś emigrantTreść komentarza: Szkoda młodej kobiety, dopiero na starcie w życie. Moja Żona zmarła w tym samym wieku. Mając 28 lat zmarła w związku z urodzinami naszego dziecka. Była Mamą, Żoną, pracownikiem dobrej Wyższej Uczelni w stopniu Doktora, autorką wielu publikacji i prac naukowych. Miała też 28 lat, ale dorobek życiowy większy, niż większość 60-latków. A perspektywy ... !! 28-letnia kobieta!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:58Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: zero.bogTreść komentarza: Nawet w USA dla 28-letniej kobiety pracy jest pod dostatkiem. Zasadniczo - nawet w Polsce z łatwością mogłaby znaleźć zatrudnienie dające Jej szansę na samodzielne życie. Dlaczego WYBRAŁA! bezdomność w USA, gdzie na opiekę zdrowotną nie miała żadnych szans? No cóż. Każdy przeżywa swoje własne życie. Tak, jak sam chce!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:34Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Marszałek Ortyl dawno powinien być usunięty i osądzony za swoją fatalną działalność i nieudolność i nadużycia władzy. Pan Profesor Gutowski jeden z najmądrzejszych lekarzy w Polsce który nie jednemu uratował życie bezinteresownie doradzał był bezprawnie przez mafię pisowską Ortyla oskarżany w anonimach bez podpisu a Sędzia panu Kotuli zabronił wypowiedzi. PIS i eurokołchoz doprowadzał do katastrofy co obecnie widać na przejściach granicznych.Data dodania komentarza: 23.02.2024, 17:17Źródło komentarza: Prof. Gutkowski p.o. dyrektora szpitala MSWiA. Będzie też kandydatem do sejmiku?Autor komentarza: UkrTreść komentarza: Media już ocenił yData dodania komentarza: 22.02.2024, 00:10Źródło komentarza: Śmiertelna galareta w Nowej Dębie. Są wyniki sekcji zwłok zmarłego Iurii N.Autor komentarza: Czytacz hahaTreść komentarza: Hmmm... ruszyli w eskorcie to co sami się eskortowali.Polska język trudna jezykData dodania komentarza: 21.02.2024, 12:12Źródło komentarza: Policjanci z Rzeszowa ratują życie! Pomogli w pilnym transporcie krwiAutor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiem
Reklama
Reklama
Reklama