Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Ciągnik przejechał mu po nodze

Podziel się
Oceń

47-latek z ponad promilem alkoholu we krwi uległ wypadkowi w miejscowości Wysoka Głogowska, gdy podczas próby wyjęcia liny spod ciągnika, pojazd przejechał po jego nodze. Poszkodowany z obrażeniami został zabrany do szpitala.
Ciągnik przejechał mu po nodze

W minioną środę, przed godziną 17, dyżurny miejski otrzymał informację o wypadku w Wysokiej Głogowskiej. Na miejsce skierowany został patrol policyjny oraz ekipa drogówki z Rzeszowa. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazały, że 47-latek, po zakończonych pracach związanych z usuwaniem korzeni drzew, wracając do domu ciągnikiem, zatrzymał się, aby wydobyć linę spod pojazdu. 

Nie wyłączył jednak silnika, co sprawiło, że ciągnik się zakotwiczył, przejechał po nodze mężczyzny, a następnie uderzył w ogrodzenie sąsiedniej posesji. Z powodu odniesionych obrażeń poszkodowany został przewieziony do szpitala. Badanie wykazało, że w chwili wypadku miał we krwi ponad promil alkoholu.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku ustalili również, że ciągnik nie posiadał tablic rejestracyjnych. Okazało się, że był to pojazd własnej konstrukcji, nieobjęty obowiązkowym ubezpieczeniem.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama