Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Nocny wypadek na A4. Ranne obywatelki Ukrainy

Podziel się
Oceń

Dziś w nocy, na autostradzie A4 niedaleko Rzeszowa, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. W wyniku zderzenia busa z ciężarówką w okolicy miejscowości Trzebownisko, dwie osoby odniosły obrażenia.
wypadek na A4 w Zaczerniu

Źródło: OSP Zaczernie

Zdarzenie miało miejsce we wtorek około godziny 2:30 rano. Z początkowych ustaleń wynika, że 55-letni obywatel Ukrainy, kierujący mercedesem sprinterem z przyczepą, podczas manewru wyprzedzania zahaczył o ciężarowy MAN z naczepą.

-"Mercedes przewrócił się na bok, blokując dwa pasy ruchu. W wyniku tego zdarzenia dwie obywatelki Ukrainy, które podróżowały busem, zostały przewiezione do szpitala" - powiedziała asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Na skutek tego zdarzenia, ruch na autostradzie A4 został zablokowany na kilka godzin. Wszystkie pojazdy były kierowane na zjazd A4 Rzeszów Zachód. Dodatkowo zablokowany został również wjazd na węzeł Rzeszów Północ w kierunku Korczowej. Ruch na autostradzie został przywrócony około godziny 8:00 rano.

Do miejsca zdarzenia skierowano siły i środki, w tym jednostki OSP Zaczernie GBA-RT Star Man, Ochotniczą Straż Pożarną Rudna Mała, dwie jednostki Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie, trzy karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Policję i Obsługę Autostrady.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama