Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Halo Rzeszów! Prezentujemy: Halo Jedzonko! Amelia’s crazy kitchen!

Podziel się
Oceń

Portal Halo Rzeszów wprowadza nową kategorię: Halo Jedzonko. W Halo Jedzonko będziemy prezentować twórczynię kanału na YouTube "Amelia's crazy kitchen" oraz innych wielbicieli kulinarnego świata. Będziemy mówić o jedzeniu, diecie, produktach i restauracjach.
Halo Rzeszów! Prezentujemy: Halo Jedzonko! Amelia’s crazy kitchen!

Pierwszą bohaterką kategorii Halo Jedzonko jest Amelia, która tworzy kanał Amelia’s crazy kitchen.

Amelia jest nową dziennikarką w portalu Halo Rzeszów. Głównie będzie zajmować się kącikiem kulinarnym pt. Halo Jedzonko, gdzie będą pojawiać się przepisy w formie nagrań video z jej udziałem.

- Z wykształcenia jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Na co dzień pracuję na pełny etat jako szkoleniowiec, a w wolnym czasie nagrywam przepisy na mój kanał na YouTube o nazwie Amelia’s crazy kitchen. Moją odwieczną pasją było gotowanie i dziennikarstwo. Z tego względu postanowiłam zacząć nagrywać swoje pomysły na pyszne posiłki. Dzięki współpracy z Łukaszem – założycielem portalu Halo Rzeszów – udało mi się połączyć kuchnię i dziennikarstwo, czyli to, co w sercu od zawsze mi gra. 

Od dziś na portalu Halo Rzeszów pojawiać będą się pomysły, inspiracje oraz gotowe przepisy na pyszne jedzenie, które Amelia osobiście będzie Wam prezentować w formie nagrań video.

Gorąco zapraszamy też do odwiedzenia kanału Amelii na YouTube – Amelia’s crazy kitchen i pozostania tam na dłużej klikając „Subskrybuj”.

 Mamy nadzieję, że każdy w kategorii Halo Jedzonko znajdzie coś pysznego dla siebie. 

Do usłyszenia 😀

 

Poznaj pierwszy przepis Amelii:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: będą odganiać ruskich różańcemData dodania komentarza: 22.04.2024, 20:33Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: Kazimierz SikoraTreść komentarza: Kurier Błażowski nr 195 grudzień 2023. pdf Monument w Rzeszowie. Motto: Upamiętnia wydarzenia i ich ofiary – inspiratorzy jego budowy przypisali mu ideę (obecną w treści jego imienia) w niezgodzie z prawdą historyczną. Wydarzenia Ropczyckie poprzedzi- ły Wielki Strajk Chłopski z 16-25 sierpnia 1937 r. (obszernie opisany w Internecie) – wydarzenia przykre dla nas wszystkich. Wynikiem licz- nych starć buntujących się chłopów były ofiary – 44. zabitych, wielu ran- nych i ok. pięciu tys. aresztowanych. W poprzednim Kurierze (nr 194) cy- tuję aut. Grażyna Woźna – „inspira - torami powstania ropczyckiego byli prowokatorzy ludowi oraz komuniści nielegalnie działający w strukturach partii chłopskich i Związku Młodzie- ży Wiejskiej Wici”. Moim zdaniem (K.S.) i zdaniem wielu,, Wydarzenia ropczyckie” i,,Wielki Strajk”, były sa- moistnym buntem chłopskim. Jeżeli brali w nich udział nieliczni komu- nizujący chłopi, to nie oni byli solą tych pamiętnych wydarzeń. Tutaj myśl ks. Mieczysława Malińskiego w,, Życiorysie Karola Wojtyły” str. 13 (wyd. I.) -,, … . Czytaj wprowadzenie w Kurierze Błażowskim nr 194 listopad 2023.pdfData dodania komentarza: 21.04.2024, 16:59Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
Reklama
News will be here
Reklama