Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

To może być hit tego lata! Otwarcie "Lazurowego Wybrzeża" w piątek

Podziel się
Oceń

Lazurowe Wybrzeże - taką nazwę nosi nowe kąpielisko w Czarnej Sędziszowskiej, którego zarządcą będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie Małopolskim.
To może być hit tego lata! Otwarcie "Lazurowego Wybrzeża" w piątek

Źródło: MOSiR Sędziszów Młp.

Dla mieszkańców oraz turystów będzie to doskonałe miejsce do odpoczynku, ale także do aktywnego spędzenia wolnego czasu z całą rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na kąpielisku będzie wyznaczony obszar dla dzieci, strefa dla nieumiejących pływać oraz obszar dla zaawansowanych pływaków.

Za bezpieczeństwo w wyznaczonych strefach od godziny 10:00-20:00 odpowiedzialni będą wykwalifikowani ratownicy. Na odwiedzających to miejsce czeka już czysty piasek z przejrzystą, błękitną wodą. Urokliwości temu miejscu dodaje bliskość lasu.

PRZECZYTAJ TEŻ:

– „Lazurowe Wybrzeże” spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Woda nie przekracza dopuszczalnych wartości enterokoków i escherichia coli - obwieścił we wtorek burmistrz Sędziszowa Młp. Bogusław Kmieć. Całodniowy wstęp dla osoby dorosłej będzie kosztować 5 zł, dla dzieci i młodzieży szkolnej 2 zł. Najmłodsi do 7 roku życia będą z kąpieliska w Czarnej Sędziszowskiej korzystać za darmo. Na terenie kąpieliska postawiono już budynek z przebieralnią, a działalność gastronomiczna będzie prowadzona przez kobiety z Koła Gospodyń Wiejskich "Moja Wolica Ługowa".

Zalew w Bratkowicach też zaprasza

Przypomnijmy też, że wkrótce startuje też kąpielisko nad zalewem w Bratkowicach. Tutaj też do dyspozycji użytkowników są komfortowe miejsca, stoliki, przebieralnia, a nad bezpieczeństwem pływających czuwa także zespół ratowników WOPR. Nad jakością wody czuwa rzeszowski sanepid. Co ważne odpoczynek w Bratkowicach jest darmowy. Miejsce te od kilkunastu lat cieszy się sporym zainteresowaniem. Gmina Świlcza podjęła spore nakłady finansowe, aby z roku na rok miejsce te było atrakcyjniejsze. 

Zalew w Bratkowicach


 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EdekTreść komentarza: Kierowca ambulansu się popisał ... Bez komentarzaData dodania komentarza: 15.07.2024, 22:12Źródło komentarza: Zderzenie bmw i dacii na S19 w Jasionce. W wypadku ucierpiały dzieci! [WIDEO]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Passat i wszystko jasne !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Koszmarny wypadek na Podkarpaciu! Podczas dachowania dwie osoby wypadły z pojazdu. Niestety nie żyjąAutor komentarza: MieszczuchTreść komentarza: Tak to jest jak do miasta przyjeżdża wieś !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: No wszystko wiadomo. Dwa orły 22,26 lat. Jeden z nich musiał zapier..... brak wyobrażniData dodania komentarza: 15.07.2024, 10:45Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: StalowyTreść komentarza: Prawda i tylko prawda nas wyzwoli! Ukraińcy precz z Polski!Data dodania komentarza: 13.07.2024, 17:12Źródło komentarza: W Stalowej Woli pokażą inscenizację Rzezi Wołyńskiej. Wydarzenie budzi kontrowersjeAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama