Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Centrum Handlowe Respan

To może być hit tego lata! Otwarcie "Lazurowego Wybrzeża" w piątek

Podziel się
Oceń

Lazurowe Wybrzeże - taką nazwę nosi nowe kąpielisko w Czarnej Sędziszowskiej, którego zarządcą będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie Małopolskim.
To może być hit tego lata! Otwarcie "Lazurowego Wybrzeża" w piątek

Źródło: MOSiR Sędziszów Młp.

Dla mieszkańców oraz turystów będzie to doskonałe miejsce do odpoczynku, ale także do aktywnego spędzenia wolnego czasu z całą rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na kąpielisku będzie wyznaczony obszar dla dzieci, strefa dla nieumiejących pływać oraz obszar dla zaawansowanych pływaków.

Za bezpieczeństwo w wyznaczonych strefach od godziny 10:00-20:00 odpowiedzialni będą wykwalifikowani ratownicy. Na odwiedzających to miejsce czeka już czysty piasek z przejrzystą, błękitną wodą. Urokliwości temu miejscu dodaje bliskość lasu.

PRZECZYTAJ TEŻ:

– „Lazurowe Wybrzeże” spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Woda nie przekracza dopuszczalnych wartości enterokoków i escherichia coli - obwieścił we wtorek burmistrz Sędziszowa Młp. Bogusław Kmieć. Całodniowy wstęp dla osoby dorosłej będzie kosztować 5 zł, dla dzieci i młodzieży szkolnej 2 zł. Najmłodsi do 7 roku życia będą z kąpieliska w Czarnej Sędziszowskiej korzystać za darmo. Na terenie kąpieliska postawiono już budynek z przebieralnią, a działalność gastronomiczna będzie prowadzona przez kobiety z Koła Gospodyń Wiejskich "Moja Wolica Ługowa".

Zalew w Bratkowicach też zaprasza

Przypomnijmy też, że wkrótce startuje też kąpielisko nad zalewem w Bratkowicach. Tutaj też do dyspozycji użytkowników są komfortowe miejsca, stoliki, przebieralnia, a nad bezpieczeństwem pływających czuwa także zespół ratowników WOPR. Nad jakością wody czuwa rzeszowski sanepid. Co ważne odpoczynek w Bratkowicach jest darmowy. Miejsce te od kilkunastu lat cieszy się sporym zainteresowaniem. Gmina Świlcza podjęła spore nakłady finansowe, aby z roku na rok miejsce te było atrakcyjniejsze. 

Zalew w Bratkowicach


 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama