Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Urodziny Pub Spółdzielczy
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Śmierć 3-letniego dziecka w rzeszowskim żłobku

Podziel się
Oceń

Nie udało się uratować życia 3-letnigo dziecka które we wtorek przed południem, zmarło w jednym z rzeszowskich żłobków na Nowym Mieście.
Śmierć 3-letniego dziecka w rzeszowskim żłobku

Źródło: archiwum

- Z uwagi na dobro toczącego się postępowania i dobro rodziców dziecka, nie udzielamy szczegółów w tej sprawie - mówi Arkadiusz Jarosz z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Pierwszej pomocy dziecku udzieliły od razu pracownicy żłobka. Na miejsce w międzyczasie - jak podaje fakt.pl, dotarły dwa zespoły ratownictwa medycznego, które walczyły o życie dziecka. Niestety pomimo olbrzymiego wysiłku, życia 3-letniego malucha nie udało się uratować. RMF FM przekazuje, że prokuratura zarządziła sekcję zwłok dziecka. Wiadomo tyle, że dziecko zakrztusiło się winogronem podczas posiłku - wynika z doniesień rozgłośni, która precyzuje, że chodzi o chłopczyka. Tej informacji nie potwierdzają oficjalnie śledczy. 


Napisz komentarz
Komentarze
Azja 11.07.2023 18:09
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama