Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Wielki strajk w całej Polsce! W Rzeszowie również!

Podziel się
Oceń

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00 we wszystkich województwach w Polsce odbędą się strajki przeciwko nielegalnym wysypiskom śmieciowym oraz nieudolnej, w tym zakresie polityce obecnie rządzących. W Rzeszowie zaplanowano również takie wydarzenie pod Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska przy ul. Generała Mariana Langiewicza 26. Organizatorem głównym jest Stowarzyszenie Nowa Generacja.
Wielki strajk w całej Polsce! W Rzeszowie również!

Źródło: Stowarzyszenie Nowa Generacja

- W Polsce są dzisiaj setki nielegalnych, niebezpiecznych składowisk śmieci. Pożar pod Zieloną Górą pokazał nam słabość tego rządu. Pokazał nam, że Polska za PiS to kraj mafii. Czy ktokolwiek chciałby, żeby toksyczne, rakotwórcze dymy zakryły nasze osiedla, nasze mieszkania i naszych bliskich? - czytamy na stronie rzeszowskiego wydarzenia na portalu Facebook

Strajki mają odbyć się w poniedziałek 31 lipca o godz. 18:00 w całej Polsce, w takich miastach jak Warszawa, Szczecin, Zgierz k. Łodzi, Słubice, Poznań, Opole, Białystok, Bydgoszcz, Lublin, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Kielce, Elbląg i oczywiście Rzeszów. 

- Zapraszamy wszystkich na strajk przeciwko nielegalnym składowiskom niebezpiecznych śmieci i walkę o Polskę zieloną i ekologiczną. PiS zauważy nas i zauważy problem, kiedy będzie nas wiele. W grupie siła! - mówi Marek Chludziński przewodniczący oddziału podkarpackiego Nowej Generacji, organizatora wydarzenia. 

Rzeszowski strajk współorganizują m.in. Młodzieżowy Strajk Klimatyczny w Rzeszowie oraz podkarpacki Komitet Obrony Demokracji. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama