Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Atak na kontrolera biletów w autobusie MPK Rzeszów. Sprawcą 18-latek z Ukrainy!

Podziel się
Oceń

48-letni kontroler biletów komunikacji miejskiej w Rzeszowie został pobity podczas kontroli biletów. Mężczyzna obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim.
Atak na kontrolera biletów w autobusie MPK Rzeszów. Sprawcą 18-latek z Ukrainy!

Źródło: fot. D.Bąk

Do tego haniebnego zdarzenia doszło tydzień temu we wtorek po południu na przystanku Lisa-Kuli galeria. Kontrolerzy do autobusu wsiedli jednak kilka przystanków wcześniej na al. Kopisto. Podczas kursu linii 2 kontroler poprosił bilet do kontroli od młodego mężczyzny. Okazało się, że nie miał on biletu.

- Doszło między nimi do przepychanki. To wtedy młody mężczyzna chwycił kontrolera ZTM rękoma za szyję i uderzył go mocno w twarz. Nasz pracownik upadł na podłogę. Kierowca autobusu widząc, co się dzieje, zamknął drzwi i podjechał pod budynek pobliskiej Komendy Policji - opisuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie. 

Sprawcą ataku na kontrolera okazał się 18-letni Ukrainiec, mieszkający w Rzeszowie. - Czynności policji polegały na przesłuchaniu tego mężczyzny, sprawdzeniu adresu zamieszkania. Po tym został zwolniony do domu - przekazuje podkom. Tomasz Drzał, rzecznik prasowy rzeszowskiej policji. - Prowadzimy postępowanie w kierunku naruszenia c=nietykalności cielesnej i kierowania gróźb karalnych - uzupełnia. Zarzutów jeszcze mu nie przedstawiono. Wiadomo jednak, że wniosek o pociągnięcie 18-latka do odpowiedzialności karnej złożył też sam poszkodowany kontroler. 

Pracownik ZTM w Rzeszowie przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim. 


Napisz komentarz

Komentarze

Elwira 08.08.2023 14:33
Za przestępstwo popełnione w Polsce, Ukrainiec powinien zostać deportowany. U siebie w kraju będzie miał możliwość wykazania się swoją siłą fizyczną na wojnie. Niestety coraz więcej takich agresywnych przybyszów ze wschodu panaoszy się u nas i część z nich z pewnością jest nielegalnie i nigdzie nie pracuje.

Xxx 07.08.2023 09:08
Jak taki z młodego bitnik, za dużo testosteronu, to deportować na Ukrainę z zakazem ponownego wjazdu do Polski. Nie chcemu tu takich bandytów.

FuckUPA 04.08.2023 10:39
Na front upaińskiego śmiecia. Klaun z Kijowa potrzebuje mięsa armatniego...

Chhn 03.08.2023 20:33
Co robią w Polsce miliony młodych ukrainskich byczków?? Przez to dezerterzy i są tutaj nielegalnie

Xcvv 03.08.2023 20:32
Dlaczego Polski rząd nie deportuje milionów agresywnych ukrainskich dezerterów z Polski??!! Przecież są tutaj nielegalnie i każdy o tym wie

art 03.08.2023 13:41
bo na to pozwala zarząd naszego państwa

JanN. 03.08.2023 12:56
Bandyta powinien zostać deportowany na ukrainę z dożywotnim zakazem wjazdu do Polski i UE. A wcześniej zapłacić potężną grzywnę i odszkodowanie dla pobitego.

Rincewind 03.08.2023 09:42
Pewnie już jest w Niemczech.Nasi dzielni policjanci pijanego rowerzystę zapuszkują a bandytę któremu grozi kara za pobicie puszczają wolno.

Az 02.08.2023 20:33
Tak właśnie dziękują za nasza gościnę. Won na Ukrainę!! W większości kraju życie toczy się jak przed wybuchem wojny! Nam Napewno by nie pomogli

! 02.08.2023 16:10
Energia rozpiera? Tłuc się chce? No to do siebie, na front!

DZIADEK 02.08.2023 14:58
doprowadzili do tego ,że swołoć ukraińska czuje się jak na wołyniu

ja normalny 01.08.2023 16:36
Na front gieroja wysłać niech sie wyżyje na ruskach

Dj 07.08.2023 18:06
ja normalny 01.08.2023 16:36
Na front gieroja wysłać niech sie wyżyje na ruskach
A co ci ruscy zrobili amebo?

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Ł Autor komentarza: red Treść komentarza: Wystarczy wejść do artykułu, żeby się przekonać, że autor był na miejscu. Wystarczy mieć odrobine wyobraźni, aby zrozumieć, że gdy masa ludzi wejdzie do wody, to przestanie ona być lazurowa... niestety ktoś tu jest uprzedzony do Pismaka, pozdro dla Dominika Data dodania komentarza: 28.06.2026, 14:40 Źródło komentarza: Lazurowe Wybrzeże w Czarnej Sędziszowskiej. Podkarpacka plaża, która zachwyca błękitem wody Autor komentarza: Pisak do wymiany Treść komentarza: Czy autor postu był tam na miejscu ? Bo mam wrażenie że ten wysryw powstał na podstawie wyobraźni, woda była piękna ale może w tamtym roku. Obecnie bagno i muł. Zapraszam autora do kontaktu z okulista, a najlepiej wybrać się i zobaczyć coś o czym się pisze Data dodania komentarza: 28.06.2026, 14:00 Źródło komentarza: Lazurowe Wybrzeże w Czarnej Sędziszowskiej. Podkarpacka plaża, która zachwyca błękitem wody Autor komentarza: Oldboy Treść komentarza: I powstanie sanatorium miłości, Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:11 Źródło komentarza: W gminie Trzebownisko powstanie pierwsza tężnia solankowa Autor komentarza: Michał Treść komentarza: Widać że fajne miejsce. Przykra sprawa, że chcą to ludziom odebrać. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:42 Źródło komentarza: Miasto należy do mieszkańców. Dlaczego tracimy więcej niż kawałek Sanoka Autor komentarza: hehe Treść komentarza: A gdzie Hus najwiekszy karakan narodowy z Budziwoja? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Protest w Rzeszowie w obronie pamięci Henry’ego Nowaka. Uczestnicy sprzeciwiali się masowej migracji Autor komentarza: CD Treść komentarza: Zwykły głąb. Nie potrafił rozwiązać oczywistej sprawy. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 16:42 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie”
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
Reklama