Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Pacjent zaatakował nożem policjanta. Konieczna była natychmiastowa operacja

Podziel się
Oceń

Chwile grozy przeżyli ratownicy medyczni i policjanci, podczas czwartkowej interwencji w Wyszatycach koło Przemyśla. Podczas akcji ranny został jeden z funkcjonariuszy.
Pacjent zaatakował nożem policjanta. Konieczna była natychmiastowa operacja
Zdjęcia z karetki

Źródło: fot. WSPR w Przemyślu

W czwartek, po godz. 21 zespół ratownictwa medycznego z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu został zadysponowany do 31-letniego pacjenta z zaburzeniami psychicznymi. Jeszcze przed przybyciem medyków chory  zdemolował mieszkanie i zabarykadował się w jednym z pomieszczeń, grożąc przy tym, że zabije każdego, kto spróbuje tam wejść. Na miejsce natychmiast zadysponowano też policję. 

Pomimo prowadzonych przez funkcjonariuszy policji negocjacji, nie udało się przekonać uzbrojonego w nóż mężczyznę do poddania się. W związku z tym i z prawdopodobieństwem, że mężczyzna ten może zrobić sobie krzywdę, policjanci podjęli decyzję o wejściu siłowym do pomieszczenia. W trakcie tych czynności jeden z funkcjonariuszy został ugodzony nożem, doznając głębokiej rany kłutej jamy brzusznej. 

fot. WSPR w Przemyślu

- Ranny policjant został zabezpieczony przez obecny na miejscu zespół ratownictwa medycznego i przewieziony do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu, gdzie podjęto decyzję o natychmiastowym zabiegu operacyjnym - informuje WSPR w Przemyślu. 


Napisz komentarz
Komentarze
Magda 19.08.2023 00:23
Ten napastnik to Gruzin? Ukrainiec?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
News will be here
Reklama
Reklama