Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Urodziny Pub Spółdzielczy
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Dramat na Podkarpaciu! 12-latek utopił się w stawie!

Podziel się
Oceń

12-letni chłopiec utopił się w stawie przy ul. Bema w Tarnobrzegu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (21.08.), przed godziną 11.
Dramat na Podkarpaciu! 12-latek utopił się w stawie!

Źródło: fot. Tarnobrzeg112/Facebook

Jak wynika z ustaleń policji, chłopiec wybrał się nad staw z zamiarem łowienia ryb. W pewnym momencie wszedł do wody i nie wypłynął. Nieprzytomnego nastolatka zauważyły przypadkowe osoby, które wezwały pomoc.

Na miejsce zdarzenia przybyły służby ratunkowe. Policjanci, prokurator oraz ratownicy medyczni rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Do pomocy wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo podjętych działań, życia chłopca nie udało się uratować.

- Natychmiast na miejsce zdarzenia wysłano zespoły ratownictwa medycznego oraz Policję. Do zdarzenia został wezwany również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Kielcach oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Sobowa która zabezpieczyła lądowanie zespołu HEMS - pisze portal Tarnobrzeg112.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Policja apeluje do wszystkich o ostrożność podczas przebywania nad wodą. Pamiętajmy, że nawet płytkie zbiorniki wodne mogą być niebezpieczne.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama