Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Wypadek w Rzeszowie. Motocyklista ranny w zderzeniu z samochodem dostawczym

Podziel się
Oceń

Do wypadku drogowego doszło w poniedziałek rano na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Kierujący samochodem dostawczym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, w wyniku czego ten doznał obrażeń i trafił do szpitala.
Wypadek w Rzeszowie. Motocyklista ranny w zderzeniu z samochodem dostawczym

Źródło: fot. KMP Rzeszów

Zdarzenie miało miejsce około godziny 5:30. Kierujący samochodem dostawczym citroenem, 49-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc ulicą Lwowską z zamiarem skrętu w ul. Bałtycką, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście.

W wyniku zderzenia pojazdów, 41-letni kierujący motocyklem marki Honda, mieszkaniec Jarosławia, z obrażeniami został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Dokładne przyczyny zderzenia będą znane po przesłuchaniu świadków i analizie nagrań z monitoringu.

Funkcjonariusze apelują, aby pomimo porannego pośpiechu zachować szczególną uwagę na drodze.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EdekTreść komentarza: Kierowca ambulansu się popisał ... Bez komentarzaData dodania komentarza: 15.07.2024, 22:12Źródło komentarza: Zderzenie bmw i dacii na S19 w Jasionce. W wypadku ucierpiały dzieci! [WIDEO]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Passat i wszystko jasne !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Koszmarny wypadek na Podkarpaciu! Podczas dachowania dwie osoby wypadły z pojazdu. Niestety nie żyjąAutor komentarza: MieszczuchTreść komentarza: Tak to jest jak do miasta przyjeżdża wieś !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: No wszystko wiadomo. Dwa orły 22,26 lat. Jeden z nich musiał zapier..... brak wyobrażniData dodania komentarza: 15.07.2024, 10:45Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: StalowyTreść komentarza: Prawda i tylko prawda nas wyzwoli! Ukraińcy precz z Polski!Data dodania komentarza: 13.07.2024, 17:12Źródło komentarza: W Stalowej Woli pokażą inscenizację Rzezi Wołyńskiej. Wydarzenie budzi kontrowersjeAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama