Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

NASZ PATRONAT. Bieszczadzkie Zmagania Terenowe X-MUD

Podziel się
Oceń

X-MUD Bieszczadzkie zmagania terenowe, to impreza tworzona przez pasjonatów OFF-ROAD, zawodowców i amatorów 4x4, w której każdy znajdzie coś dla siebie, korzystając z 420 ha terenu do legalnej jazdy.
NASZ PATRONAT. Bieszczadzkie Zmagania Terenowe X-MUD

Źródło: materiały organizatorów

Zawodnicy mają do zdobycia 300 pieczątek o różnym stopniu trudności na dwóch różnych trasach. Każdy nawet najbardziej przerobiony samochód znajdzie odpowiednią dla siebie klasę. Zawodnicy ścigają się u nas w klasie ekstremalnej, wyczynowej oraz turystycznej, dedykowanej dla rodzin z dziećmi. Posiadamy jeden z najtrudniejszych terenów do jazdy w Polsce. Nie zapominamy również o gościach oraz rodzinach zawodników, którzy biorą udział w zmaganiach. Dla nich przygotowane są liczne atrakcje na terenie hotelu, transmisja z trasy na żywo oraz transport samochodami terenowymi w najciekawsze miejsca rajdu.

Wydarzenie odbędzie się 27- 29.10.2023 r. na terenie ośrodka Natura Park w Stężnicy, Stężnica 46, 38-606 Baligród. Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy stanowi bazę noclegową dla 250 osób, do Państwa dyspozycji mają: apartamenty, pokoje 2 i 3-osobowe oraz domki całoroczne. Na miejscu znajduje się pizzeria, restauracja, bar i kręgielnia. Na życzenie klientów możliwość skorzystania z zewnętrznego spa oraz basenu. Atutem ośrodka jest prywatny teren do jazdy off-road, na którym odbędzie się rajd. To 420 ha czystego błota.

PIĄTEK - 27.10.

 9:00 - Rejestracja uczestników w biurze zawodów 

14:00 - Odprawa uczestników rajdu 

16:00 - Wielkie Odliczanie / Start; wyjazd ekip na trasę Dla widzów i gości zaproszonych przewidziano szereg emocjonujących atrakcji. 

11:00 - 20:00 - prezentacja stoisk partnerów wspierających imprezę. 

14:00-20:00 - Otwarcie strefy kibica X MUD / relacja na żywo z trasy Konkursy dla kibiców (dzieci, młodzieży jak i dorosłych) 

18:30-20:00 - Spotkanie z gwiazdami VIP ze świata sportu, telewizji i estrady / wywiady, rozmowa z publicznością 

SOBOTA - 28.10.

8:00 - Start; wyjazd ekip na trasę 

10:00 - strefy kibica X MUD / prezentacja stoisk partnerów wspierających imprezę 

15:00 - Zakończenie rywalizacji / podliczanie punktacji 

16:00 - Rozpoczęcie konkurencji VIP 

18:30 - X MUD Race / WIECZORNE SHOW wręczanie nagród w poszczególnych kategoriach 

20:30 - Koncert muzyczny - afterparty 

NIEDZIELA - 29.10.

10:00 - Zakończenie X MUD - wyjazd ekip.

KLASY STARTOWE

  • Turystyk – samochody z oryginalnym nadwoziem, jedną wyciągarką elektryczną oraz kołami 34 cali 
  •  Extreme – samochody o nieograniczonych przeróbkach i dowolnej liczbie wyciągarek 
  • ADV – samochody z oryginalną karoserią, dopuszczona klatka plus jedna wyciągarka 
  • ADV+ - 2 windy, cięte nadwozie 
  • Quad 
  • X MUD Race - wieczorne show dla wybranych pojazdów z extremalnymi przeróbkami 
  • X MUD VIP dla zaproszonych gości - znanych i lubianych ze świata sportu, telewizji i estrady.

Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przygotowano puchary, statuetki, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz szereg atrakcyjnych nagród m. in. roczny wstęp na pole golfowe naszej czołowej golfistki Amandy Majsterek w Pabianicach czy lekcja w tenisa ziemnego pod okiem Jerzego Janowicza.  

Dodatkową konkurencją będzie X-MUDE Race dla znanych ludzi ze świata telewizji, sportu i estrady. Będą ścigać się na quadach oraz czterokołowcach UTV / RZR Polaris. Do Natury Park przyjadą takie osoby jak: Magdalena Emilianowicz, Jacek Stachursky, Aleksandra Kutz, Kabaret Młodych Panów, Piotr Zelt, Przemysław Saleta, Amanda Majsterek, Jerzy Janowicz Senior, Mateusz Ligocki, Tito i inni. Po zakończeniu wszystkich atrakcji oraz zmagań terenowych odbędzie After Party, podczas którego odbędzie się koncert Gwiazdy Wieczoru Jacka Stachurskiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Halo Rzeszów


Napisz komentarz
Komentarze
Piotrek 20.09.2023 20:54
Mi się podobało. W Du.ie mam ten teren i psucie sobie sprzetu. Mam gdzieś wyniki i ten bałagan. Mogłemsobie pogadać i se fotkę z gwiazdą zrobić co wisi teraz na ścianie. Tej jazdy mogło by wcale nie być. Więcej takich imprez.

4x4 20.09.2023 13:30
Byłem i też nie polecam. Wszystko po zmaganiach w terenie ok i nie mam zastrzeżeń ale wszystko to co najważniejsze czyli jazda w terenie, wyniki, totalny bałagan 94ganizacyjny na poziomie bardzo mizernym i zostawia bardzo wiele do życzenia. W skrócie, impreza totalnie komercyjna i liczy się tylko kasa jaką mozna wyciągnąć od uczestnicy. Potwierdzam że mimo wysokiego wpisowego to za ściągnięcie z terenu organizatorzy chcą dodatkowe opłaty co jest żenujące i nie ma miejsca na innych tego typu imprezach. Tak jak inne komentarze, nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy, nigdy więcej.

Wrangler 20.09.2023 03:06
Bylismy na jednej edycji tego x-mud. Organizatorzy nawet nie wiedzieli co w regulaminie mają, zmieniali wyniki i zupełnie nie ogarniają tego co robią. Ja tam więcej nie pojadę. Takie organizatory że nawet za ściągnięcie uczestnika z trasy rajdu kasowali bo im mało bylo. Tera chcą se zapomnianymi gwiazdami naiwnych ściągnąć. Nie dajcie się na to nabrać.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama