Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Wypadek busa szkolnego na autostradzie A4 k. Rzeszowa. Są ofiary i wielu rannych [ZDJĘCIA, WIDEO]

Podziel się
Oceń

Trwa akcja ratunkowa po wypadku, do którego doszło w piątek przed godz. 9 na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Rzeszów Północ a Rzeszów Zachód. Droga w kierunku Przemyśla jest zablokowana.
Wypadek busa szkolnego na autostradzie A4 k. Rzeszowa. Są ofiary i wielu rannych [ZDJĘCIA, WIDEO]

Źródło: fot. WSPR Rzeszów

Całkowicie zablokowana jest autostrada A4. Na wysokości Rudnej Małej na jezdni w kierunku Przemyśla zderzyły się bus szkolny i samochód osobowy - wynika z naszych ustaleń. Busem podróżowały osoby z niepełnosprawnościami, wszystkie pełnoletnie. To podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy. 

Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Pomocy poszkodowanym udziela kilka zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego. Na miejsce leci też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. 

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

- Wstępnie ustalono, że kierujący busem marki iveco, jadąc prawym pasem ruchu w kierunku Kroczowej, podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy bmw, który poruszające się lewym pasem autostrady - przekazał naszej redakcji asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. - W bmw jechał tylko kierujący autem, nie odniósł poważniejszych obrażeń - dodaje policjant. Gorzej sytuacja wygląda z pasażerami busa. - Autobusem jechało łącznie z kierowcą 15 osób. Dwie z nich zmarły - mówi asp. Stebnicki. Łącznie 10 osób zostało rannych.

Czynności służb ratunkowych i policji zakończyły się po godz. 13. Nie ma już utrudnień w ruchu. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama