Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

W Rzeszowie zakończyły się zdjęcia do filmu Rage of stars [ZDJĘCIA Z PLANU]

Podziel się
Oceń

W Rzeszowie zakończyły się zdjęcia do filmu Rage of stars, którego reżyserem jest Łukasz Róg, pasjonat kina i samouk. Na planie spotkała się międzynarodowa ekipa, w tym wybrani w castingu aktorzy: Andrea Tivadar, Małgorzata Klara, Mayu Gralińska – Sakai, Jord Knotter i znani z serialu Wikingowie: Jack McEvoy i Elijah Rowen.
W Rzeszowie zakończyły się zdjęcia do filmu Rage of stars [ZDJĘCIA Z PLANU]

Źródło: fot. Karolina Pelc

Zdjęcia rozpoczęły się na początku lipca i przez prawie dwa miesiące, przy wsparciu władz miasta i w niełatwych warunkach pogodowych, udało się zrealizować wszystkie zaplanowane sceny. Producentem filmu jest Lukra Films, a jego premiera zaplanowana jest na drugą połowę 2024 roku.

ZDJĘCIA Z PLANU FILMOWEGO:

Łukasz Róg po tym jak zupełnie sam nakręcił krótkometrażowy film "No stars anymore", który zdobył kilkanaście nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych, postanowił nie odpuścić i nakręcić swój fabularny debiut – film Rage of stars. Tym razem do współpracy zaprosił profesjonalną ekipę, co stało się możliwe dzięki rzeszowskiemu biznesmenowi Rafałowi Kaliszowi, który uwierzył  w talent i zapał początkującego reżysera i projekt wsparł finansowo. 

Film Rage of stars będzie mrocznym kinem akcji, co jest naturalną konsekwencją wieloletniej fascynacji Łukasza Roga amerykańskim kinem gatunkowym. Scenerią do opowiedzenia historii kobiety z międzynarodowych oddziałów specjalnych, która ma przeczucie o zbliżającym się końcu świata, stał się Rzeszów. To rodzinne miasto reżysera, z którym jest emocjonalne związany i które bardzo dobrze zna. 

Realizacja zdjęć w większości odbywała się w nocy, co było niemałym wyzwaniem także ze względu na trudne warunki pogodowe, jakie w Rzeszowie miały miejsce tego lata. 

- Tak, pogoda niewątpliwie nie była naszym sprzymierzeńcem, ale dzięki temu, że ekipa szybko się ze sobą zgrała, udało się sprawnie pokonać klimatyczne przeciwności. Jako że to mój fabularny debiut mogę powiedzieć, że było trudno i wyczerpująco, ale nauczyłem się bardzo dużo i nie mam wątpliwości, że jestem gotowy na takie wyzwania w przyszłości – mówi Łukasz Róg. 

Aktorzy, jakich wybrałem, okazali się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, świetnie się rozumieliśmy, co więcej, dawałem im dużo swobody twórczej, z czego chętnie korzystali. Nie skłamię zatem, jeśli stwierdzę, że to aktorzy w dużej części stworzyli ten film, a ja im w tym pomogłem. 

TAK BYŁO NA PLANIE: 

Łukasz Róg spośród 8 tysięcy zgłoszeń wybrał 8 aktorów – 6 z zagranicy i 2 z Polski. W roli głównej wystąpi Andrea Tivadar, brytyjska aktorka rumuńskiego pochodzenia, którą można było zobaczyć  w kilku międzynarodowych produkcjach, m.in. Killing Eve, If only czy Safe inside, gdzie zagrała główną rolę. W filmie wystąpią także: Małgorzata Klara, Mayu Gralińska – Sakai, Jord Knotter i znani  z serialu Wikingowie: Jack McEvoy i Elijah Rowen.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
Reklama