Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Festiwal Roślin w Rzeszowie już w najbliższy weekend

Podziel się
Oceń

Największy w Polsce targ roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach ponownie zawita do Rzeszowa. W dniach 30 września i 1 października w Hali Sportowej UR miłośnicy zielonych dekoracji będą mogli znaleźć szeroki wybór roślin, w tym wiele nowości.
Festiwal Roślin w Rzeszowie już w najbliższy weekend

Źródło: Mat. prasowe

Organizatorzy zapewniają, że w tym roku na targu pojawi się jeszcze więcej pięknych roślin, zarówno popularnych, jak i kolekcjonerskich. Ceny będą konkurencyjne, a każda z roślin będzie miała duży wybór. Oprócz roślin, na targu będzie można kupić także doniczki, nawozy, podłoża, książki i akcesoria dla pasjonatów.

Źródło: Mat. prasowe

Festiwal jest okazją dla miłośników roślin do skorzystania z ogromnego wyboru i wysokiej jakości w naprawdę atrakcyjnych cenach (które zaczynają się już od 5 zł) 

Wydarzenie odbędzie się w Hali Sportowej UR na ul. Hoffmanowej 25 w Rzeszowie. W sobotę (30 września) festiwal będzie trwać od 8:00 do 20:00, a w niedzielę (1 października) od 10:00 do 18:00). Wstęp na festiwal jest bezpłatny, a na miejscu za zakupy można zapłacić zarówno gotówką, kartą jak i przez BLIK.

Źródło: Mat. prasowe

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!Autor komentarza: XTreść komentarza: Mieć Honor, czy w dzisiejszych czasach jest to niemożliwe?Data dodania komentarza: 12.04.2024, 18:28Źródło komentarza: Paweł Baj z Głogowa Młp. z większością w Radzie MiejskiejAutor komentarza: TomTreść komentarza: Konrad Fiołek szansę już miał. Przespał 3 lata.Data dodania komentarza: 12.04.2024, 16:29Źródło komentarza: Trzaskowski w Rzeszowie: dajcie szansę Konradowi Fijołkowi
Reklama
Reklama
Reklama