Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Babka Frońka. Jestem babą. W dodatku jestem świnia i poszłam do kina

Podziel się
Oceń

I nie żałuję. "Zielona granica" Agnieszki Holland to film ważny. Wciska w fotel, nie pozostawia człowieka obojętnym. To film o człowieczeństwie i jego braku,
Babka Frońka. Jestem babą. W dodatku jestem świnia i poszłam do kina

to film o szacunku dla drugiego człowieka i jego braku, to film o chęci niesienia innym, szczególnie słabszym pomocy i braku tej chęci. 

Można by jeszcze długo tak wymieniać. 

Ale najlepiej iść do kina i samemu się przekonać. I poczuć tę specyficzną atmosferę wspólnoty, bo czuć ją. 

Przez kilka minut po seansie w kinie panowała absolutna cisza, a potem w tej ciszy widzowie zaczęli wychodzić. 

A widzów, czyli zdaniem wielu polityków partii rządzącej, świń, w kinie było mnóstwo.

Nie spodziewała się też chyba takiej frekwencji na seansach. Tych świń idzie do kin rzeczywiście dużo. Bardzo dużo. 

Nie spodziewała się chyba też pani Holland, że jej zrobią taką reklamę. I to kto? 

Ja już nigdy nie zostawię nikogo samego w lesie. 

Te słowa mówi w jednej ze scen filmu Maja Ostaszewska, grająca Julię, kobietę, która angażuje się w pomoc uchodźcom. I to daje nadzieję.

Babka Frońka


Napisz komentarz
Komentarze
ZOSIA 02.01.2024 11:24
z PRZYJEMNOŚCIĄ SIĘ CZYTA PANI KOMENTARZE. POZDRAWIAM.

jagoda 16.12.2023 10:30
Oj babko, babko. Ty ciągle w formie.

Adell 06.10.2023 21:57
Zajebiste,polecam🙂🙂🙂

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama