Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

W weekend otwarcie WR Sport w Świlczy. Gwiazdą youtuber LACHU

Podziel się
Oceń

W najbliższy weekend nastąpi "Wielkie Otwarcie" Centrum Sportowo-Rekreacyjnego WR Sport w Świlczy. Na uczestników czekają liczne atrakcje. Wystąpi m.in. polski youtuberów Patryk Lach (Lachu).
W weekend otwarcie WR Sport w Świlczy. Gwiazdą youtuber LACHU
Jedną z atrakcji będzie mecz gwiazd Lachu Team vs. WRS Friends

Źródło: fot. mat WR Sport

Centrum WR Sport to nowy obiekt sportowo-rekreacyjny (Świlcza 146P), który oferuje szeroki wachlarz możliwości dla osób w każdym wieku. Na powierzchni 10 tys. m2 znajduje się m.in.:

 • siłownia
 • sala fitness
 • strefa relaksu
 • strefa wodna
 • strefa aktywności dziecięcej
 • boiska sportowe
 • ścianka wspinaczkowa
 • strefa wirtualnej rzeczywistości

Więcej pisaliśmy w artykule poniżej:

Podczas weekendowego otwarcia zaplanowano mnóstwo atrakcji dla wszystkich gości. W programie m.in.:

 • pokazy gier zespołowych
 • występy artystyczne
 • pokazy judo
 • pokazy sztuk walki
 • ścianka wspinaczkowa

Gwiazdą wieczoru będzie Patryk Lach (znany jako youtuber Lachu), który przeprowadzi konkursy z nagrodami oraz zaprezentuje swoje umiejętności piłkarskie. Jego drużyna LACHU TEAM rozegra mecz piłki nożnej z zespołem WR SPORT.

Centrum Sportowe Wzorcownia Ruchu - WR Sport to nowe miejsce na mapie Rzeszowa i okolic, które z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom sportu i aktywnego wypoczynku.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coliAutor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]
Reklama
Reklama
Reklama