Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego

W weekend otwarcie WR Sport w Świlczy. Gwiazdą youtuber LACHU

Podziel się
Oceń

W najbliższy weekend nastąpi "Wielkie Otwarcie" Centrum Sportowo-Rekreacyjnego WR Sport w Świlczy. Na uczestników czekają liczne atrakcje. Wystąpi m.in. polski youtuberów Patryk Lach (Lachu).
W weekend otwarcie WR Sport w Świlczy. Gwiazdą youtuber LACHU
Jedną z atrakcji będzie mecz gwiazd Lachu Team vs. WRS Friends

Źródło: fot. mat WR Sport

Centrum WR Sport to nowy obiekt sportowo-rekreacyjny (Świlcza 146P), który oferuje szeroki wachlarz możliwości dla osób w każdym wieku. Na powierzchni 10 tys. m2 znajduje się m.in.:

 • siłownia
 • sala fitness
 • strefa relaksu
 • strefa wodna
 • strefa aktywności dziecięcej
 • boiska sportowe
 • ścianka wspinaczkowa
 • strefa wirtualnej rzeczywistości

Więcej pisaliśmy w artykule poniżej:

Podczas weekendowego otwarcia zaplanowano mnóstwo atrakcji dla wszystkich gości. W programie m.in.:

 • pokazy gier zespołowych
 • występy artystyczne
 • pokazy judo
 • pokazy sztuk walki
 • ścianka wspinaczkowa

Gwiazdą wieczoru będzie Patryk Lach (znany jako youtuber Lachu), który przeprowadzi konkursy z nagrodami oraz zaprezentuje swoje umiejętności piłkarskie. Jego drużyna LACHU TEAM rozegra mecz piłki nożnej z zespołem WR SPORT.

Centrum Sportowe Wzorcownia Ruchu - WR Sport to nowe miejsce na mapie Rzeszowa i okolic, które z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom sportu i aktywnego wypoczynku.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama