Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Centrum Handlowe Respan

Lekcje angielskiego inne niż wszystkie z BDW TEAM

Podziel się
Oceń

W dzisiejszych czasach bez znajomości angielskiego ani rusz – o tym wie chyba każdy. Jednakże już nie każdy ma czas, aby szlifować swoje umiejętności językowe. Zapewne z różnych powodów. I to właśnie dla takich osób swoją ofertę przygotował BDW TEAM.
Lekcje angielskiego inne niż wszystkie z BDW TEAM

Autor: Materiały BDW TEAM

BDW TEAM to kompleksowe wsparcie dla Twojego biznesu, ale również i dla umiejętności. Zespół ten już jakiś czas temu zwrócił uwagę na to, że w obecnych warunkach nie każdy ma wystarczająco czasu na zwykłą naukę języka angielskiego. A już na pewno nie w tradycyjnych salach lekcyjnych.

Dlatego też wyszedł on ze specjalną ofertą dla takich osób. A wszystko opiera się na współpracy z doświadczonymi native speakerami, którzy przybyli do Polski, aby dzielić się pięknem języka angielskiego z innymi.

Spotkania z nimi odbywają się nie w salach lekcyjnych, lecz w przystępnych pomieszczeniach biurowych, widocznych na zdjęciach. Na ten moment są to jedynie zwykłe pokoje, jednak BDW TEAM gwarantuje, że w trakcie spotkań zamieniają się one w miejsca pełne dobrej kawy i świetnej atmosfery.

Konwersacje odbywają się na podstawie bardzo elastycznego grafiku, zarówno w grupach do 4 osób, jak i indywidualnie, jeśli klient wyrazi takie życzenie. Wystarczy się skontaktować, a odpowiedni dzień i godzina z pewnością się znajdą.

Co ważne, również tematyka konwersacji jest bardzo zróżnicowana. Native speakerzy zdają sobie bowiem doskonale sprawę, że zupełnie inne potrzeby językowe ma przedsiębiorca, a jeszcze inne np. student. Jak to mówią, sky is the limit! Mało tego, oferta skierowana jest także do najmłodszych adeptów języka angielskiego, dla których może to być ogromna szansa na to, aby już na wczesnym etapie życia, zdobyć doświadczenie w konwersacjach z cudzoziemcami.

Niech więc nauka języka nie będzie dla Ciebie przykrym obowiązkiem, a świetną zabawą!

Dowiedz się więcej na temat oferty językowej BDW TEAM pod numerem telefonu (17) 23 05 959 lub też drogą mailową [email protected]. Zacznij już dziś pracować nad swoim angielskim i sprawdź, jak wypadasz na tle rodzimych użytkowników tego języka.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama