Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Karambol na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Policja ustaliła personalia sprawcy

Podziel się
Oceń

Rzeszowscy policjanci ustalili personalia kierowcy volkswagena, który w środę (4.10.) doprowadził do karambolu z udziałem pięciu aut na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie.
Karambol na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Policja ustaliła personalia sprawcy
Zdjęcie z miejsca wypadku.

Źródło: fot. czytelniczka Halo Rzeszów

Do karambolu doszło w środę po godz. 14. Kierowca volkswagena jechał od strony Krasnego w kierunku centrum Rzeszowa. Na wysokości skrzyżowania ulic Lwowskiej i Bałtyckiej, wjechał w czekające na zmianę świateł na dwóch pasach auta. Sprawca przejechał pomiędzy nimi, uszkodził 5 samochodów i zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej. Auto porzucił i uciekł.

O KARAMBOLU PISALIŚMY W PONIŻSZYM TEKŚCIE:

Jak poinformował w czwartek podkom. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ustalono tożsamość kierowcy volkswagena. Mężczyzna nie został jeszcze zatrzymany, ale policjanci ustalili jego miejsce pobytu. Policja czeka na opinię biegłego. To od niej zależeć będzie, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy wypadek. Za kolizję grozi mandat i ewentualnie utrata prawa jazdy. Jeżeli biegli uznają jednak, że był to wypadek, kierowca volkswagena może dodatkowo odpowiadać za nieudzielenie pomocy rannym i ucieczkę z miejsca zdarzenia. 

W ocenie biegłego brane będą też skutki wypadku, w tym obrażenia rannych. W wyniku karambolu, do szpitala trafił 34-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, który kierował fordem. Poszkodowana była jeszcze jedna osoba, lecz nie wymagała hospitalizacji. 

Opinia biegłego powinna być znana w przyszłym tygodniu. 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama