Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Karambol na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Policja ustaliła personalia sprawcy

Podziel się
Oceń

Rzeszowscy policjanci ustalili personalia kierowcy volkswagena, który w środę (4.10.) doprowadził do karambolu z udziałem pięciu aut na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie.
Karambol na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Policja ustaliła personalia sprawcy
Zdjęcie z miejsca wypadku.

Źródło: fot. czytelniczka Halo Rzeszów

Do karambolu doszło w środę po godz. 14. Kierowca volkswagena jechał od strony Krasnego w kierunku centrum Rzeszowa. Na wysokości skrzyżowania ulic Lwowskiej i Bałtyckiej, wjechał w czekające na zmianę świateł na dwóch pasach auta. Sprawca przejechał pomiędzy nimi, uszkodził 5 samochodów i zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej. Auto porzucił i uciekł.

O KARAMBOLU PISALIŚMY W PONIŻSZYM TEKŚCIE:

Jak poinformował w czwartek podkom. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ustalono tożsamość kierowcy volkswagena. Mężczyzna nie został jeszcze zatrzymany, ale policjanci ustalili jego miejsce pobytu. Policja czeka na opinię biegłego. To od niej zależeć będzie, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy wypadek. Za kolizję grozi mandat i ewentualnie utrata prawa jazdy. Jeżeli biegli uznają jednak, że był to wypadek, kierowca volkswagena może dodatkowo odpowiadać za nieudzielenie pomocy rannym i ucieczkę z miejsca zdarzenia. 

W ocenie biegłego brane będą też skutki wypadku, w tym obrażenia rannych. W wyniku karambolu, do szpitala trafił 34-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, który kierował fordem. Poszkodowana była jeszcze jedna osoba, lecz nie wymagała hospitalizacji. 

Opinia biegłego powinna być znana w przyszłym tygodniu. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coliAutor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]
Reklama
Reklama
Reklama