Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Gracz Stali Rzeszów powalczy o Euro 2024

Podziel się
Oceń

29-letni Sébastien Thill, piłkarz I-ligowej Stali Rzeszów, otrzymał powołanie do seniorskiej reprezentacji Luksemburga. Tym samym, powalczy on w najbliższych meczach o awans ze swoją kadrą na Euro 2024. Bynajmniej jednak nie będzie on kadrowym debiutantem.
Gracz Stali Rzeszów powalczy o Euro 2024
Sébastien Thill / Screenshot z jednego z filmów promocyjnych Stali Rzeszów na jej oficjalnym klubowym kanale w serwisie YouTube

Informację na ten temat przekazała Stal Rzeszów. Na oficjalnej stronie klubu opublikowany został wpis o następującej treści:

Sébastien Thill został powołany do reprezentacji Luksemburga na na październikowe spotkania eliminacji UEFA EURO 2024!

Podobny komunikat znalazł się również na fanpage'u Stali.

Źródło: Screenshot z oficjalnego fanpage'a Stali Rzeszów

Według informacji z portalu Transfermarkt, Thill rozegrał, jak dotąd, 32 spotkania w luksemburskiej kadrze narodowej, jednocześnie zdobywając dla niej dwie bramki.

Dotychczas reprezentacja Luksemburga rozegrała łącznie 6 spotkań, z których 3 wygrała, 1 zremisowała, a dwa przegrała. To z kolei przekłada się na zajmowane przez nią trzecie miejsce w tabeli z 10 punktami. Przed nią są jedynie Portugalia (18 punktów) oraz Słowacja (13 punktów). 

Następne mecze podopieczni Luca Holtza zagrają odpowiednio z Islandią na wyjeździe, dnia 13 października, a także, u siebie, dnia 16 października, ze wspomnianą wcześniej Słowacją.

Lewonożny pomocnik jest zawodnikiem klubu z Hetmańskiej 69 od początku września, kiedy to trafił do klubu pod koniec letniego okienka transferowego. Do tej pory rozegrał dla Stali ogółem pięć spotkań (w lidze oraz Pucharze Polski).


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wacuś emigrantTreść komentarza: Szkoda młodej kobiety, dopiero na starcie w życie. Moja Żona zmarła w tym samym wieku. Mając 28 lat zmarła w związku z urodzinami naszego dziecka. Była Mamą, Żoną, pracownikiem dobrej Wyższej Uczelni w stopniu Doktora, autorką wielu publikacji i prac naukowych. Miała też 28 lat, ale dorobek życiowy większy, niż większość 60-latków. A perspektywy ... !! 28-letnia kobieta!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:58Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: zero.bogTreść komentarza: Nawet w USA dla 28-letniej kobiety pracy jest pod dostatkiem. Zasadniczo - nawet w Polsce z łatwością mogłaby znaleźć zatrudnienie dające Jej szansę na samodzielne życie. Dlaczego WYBRAŁA! bezdomność w USA, gdzie na opiekę zdrowotną nie miała żadnych szans? No cóż. Każdy przeżywa swoje własne życie. Tak, jak sam chce!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:34Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Marszałek Ortyl dawno powinien być usunięty i osądzony za swoją fatalną działalność i nieudolność i nadużycia władzy. Pan Profesor Gutowski jeden z najmądrzejszych lekarzy w Polsce który nie jednemu uratował życie bezinteresownie doradzał był bezprawnie przez mafię pisowską Ortyla oskarżany w anonimach bez podpisu a Sędzia panu Kotuli zabronił wypowiedzi. PIS i eurokołchoz doprowadzał do katastrofy co obecnie widać na przejściach granicznych.Data dodania komentarza: 23.02.2024, 17:17Źródło komentarza: Prof. Gutkowski p.o. dyrektora szpitala MSWiA. Będzie też kandydatem do sejmiku?Autor komentarza: UkrTreść komentarza: Media już ocenił yData dodania komentarza: 22.02.2024, 00:10Źródło komentarza: Śmiertelna galareta w Nowej Dębie. Są wyniki sekcji zwłok zmarłego Iurii N.Autor komentarza: Czytacz hahaTreść komentarza: Hmmm... ruszyli w eskorcie to co sami się eskortowali.Polska język trudna jezykData dodania komentarza: 21.02.2024, 12:12Źródło komentarza: Policjanci z Rzeszowa ratują życie! Pomogli w pilnym transporcie krwiAutor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiem
Reklama
Reklama
Reklama