Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Nowe centrum sportowo-rekreacyjne WR Sport w Świlczy otwarte [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowo-rekreacyjnym, nie tylko na Podkarpaciu, ale i w Polsce. W Świlczy otwarto WR Sport.
Nowe centrum sportowo-rekreacyjne WR Sport w Świlczy otwarte [ZDJĘCIA]

Źródło: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

W sobotę (7.10.), punktualnie o godz. 9, otwarto Wzorcownię Ruchu WR SPORT - nowe centrum sportowo-rekreacyjne w Świlczy koło Rzeszowa. Czym jest WR? Pod tym skrótem kryje się nazwa naszego projektu WZORCOWNIA RUCHU – Centrum Regeneracji i Kształtowania Postawy. Centrum to nie tylko kształtuje zdrowe nawyki ruchowe, ale również inspiruje i edukuje poprzez praktyczne podejście do aktywności fizycznej. 

To połączenie nowoczesnej technologii z tradycyjnymi metodami treningu. Rdzeniem projektu Wzorcowni Ruchu jest kształtowanie każdej formy aktywności fizycznej. WR Sport zapewni „ruch – w każdej formie”, rozumiejąc przez to, zarówno formę fizyczną klientów, jak i wybraną formę aktywności, od treningu funkcjonalnego, przez siłownię, sporty zespołowe, aż po zabawę w wirtualnej rzeczywistości, czy strefę aktywności dziecięcej.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z OTWARCIA WR SPORT W ŚWILCZY:

Jedyne takie na Podkarpaciu, a może i w Polsce!

W dzień otwarcia na uczestników czekała nie tylko możliwość testowania wszelkiego rodzaju atrybutów, które oferuje WR Sport, ale też świetna zabawa. Odbyły się: pokazowa gra w rugby, w uni hokeja, pokaz freestyle futbolowego w wykonaniu Muchola, pokaz speed ball, warsztaty z tik-tok dance, street football w wykonaniu Lotara, pokazowa gra teqball, taniec robota w wykonaniu Mr. Robbot. 

Po południu w sobotę odbył się mecz gwiazd LACHU TEAM vs. WR SPORT TEAM. O godz. 17 nastąpiło uroczyste otwarcie obiektu. Udział w niej wziął m.in. Adam Dziedzic, wójt gminy Świlcza, który nie krył zadowolenia, że tak nowoczesny obiekt powstał właśnie na terenie kierowanego przez niego samorządu. 

- Jest to wielofunkcyjne centrum sportowe, gdzie myślę każdy, może znaleźć coś dla siebie. Wiele dyscypliny otwartych dla wszystkich kategorii wiekowych, dla sportowców, zawodowców, dla amatorów, dla grup rekreacyjnych - mówi Marek Piskóu, właściciel WR Sport. - Nasze siłownie wyposażone są w sprzęty wielu marek. Z rynku wybraliśmy to, co najnowocześniejsze, funkcjonalne, polecane przez fachowców w dziedzinie treningów motorycznych, fizjoterapeutycznych i na bazie wielu konsultacji. Wybraliśmy zarówno sprzęt nowoczesny, jak i sprzęt już tradycyjny, ale z wbudowanymi dodatkowymi elementami elektroniki, technologii, gdzie każdy ćwicząc, może kontrolować parametry. Ćwicząc, na bieżąco wyniki zapisywane są na platformie na profilu danego ćwiczącego. Można również dokonywać treningów, ćwiczeń w sposób skoordynowany z trenerem prowadzącym poprzez to, że dostaje się zadania na platformie poprzez aplikację - opisuje.  

WR Sport to miejsce każdego? - Dla najmłodszych mamy naszą strefę workers, gdzie już dzieciaki w wieku od dwóch, trzech lat pod okiem opiekunów, mogą się bawić w różnego rodzaju atrakcje. Natomiast tym czasie rodzice mogą znaleźć coś dla siebie w strefach sportowych czy w restauracji, czy odbywać spotkania biznesowe. Także każdy znajdzie coś dla siebie - wyjaśnia Marek Piskur. 

Ekipa WR Sport czeka na Was codziennie!, fot. Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

10 tys. metrów kwadratowych radości

Usytuowany w malowniczym otoczeniu Świlczy, tuż przy granicy z miastem Rzeszów. Kompleks WR Sport to prawdziwa perła dla miłośników sportu. Na ponad 10 tys. m kw. powierzchni mieszczą się m.in.:

 • zadaszona hala gotowa pomieścić m.in. trzy trawiaste boiska treningowe
 • hala sportowa do gier zespołowych wraz ze ściankami wspinaczkowymi
 • strefa Aqua & SPA
 • strefa regeneracyjna
 • gabinety fizjoterapeutyczne
 • centrum diagnostyki motorycznej
 • siłownia wraz z salami do treningu funkcjonalnego oraz fitness
 • strefa aktywności dziecięcej
 • korty do gry w Squasha
 • strefa VR (Virtual Reality)
 • sale szkolne
 • hotel z tarasem widokowym
 • restauracja
 • sale konferencyjne.

Wszystko, czego potrzebujesz do pełnej regeneracji i treningu, znajduje się w jednym miejscu. Dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnemu sprzętowi, każda minuta spędzona w WR Sport jest inwestycją w Twoje zdrowie.

Nie ważne, czy jesteś zawodowcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem - WR Sport jest dla Ciebie. Szeroka oferta skierowana jest dla wszystkich kochających sport, aktywność fizyczną oraz rozrywkę. Dzięki różnorodnej ofercie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania, wieku czy preferencji. 

Jest to szeroka gama aktywności dla:
 • szkół, klubów oraz zgrupowań
 • rodzin
 • sportowców zawodowych
 • amatorów i rekreacyjnych sportowców
 • dzieci i młodzieży
 • seniorów
 • grup fitness i treningowych
 • środowiska biznesowego
Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama