Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Eco Energy 24 – klimatyzacja Rzeszów
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Policyjna obława za mordercą, który zabił kobietę na Podkarpaciu

Podziel się
Oceń

Wstrząsające informacje napływają do nas z miejscowości Sławęcin w pow. jasielskim. Jak ustaliła redakcja Halo Rzeszów doszło tam do zabójstwa.
Policyjna obława za mordercą, który zabił kobietę na Podkarpaciu

Źródło: zdjęcie dzięki uprzejmości Jaslo112

Do dramatu doszło w środę (18.10.) przed godz. 15. Okoliczności tej makabrycznej zbrodni nie są jednak do końca jasne.  Pierwsze, nieoficjalne informacje mówiły o śmierci więcej niż dwóch osób. 

- Dzisiaj około 14:30 w Sławęcinie policjanci podczas interwencji w jednym z domów znaleźli ciało kobiety. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. W tym momencie na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratury, które mają na celu ustalić dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia - przekazał nam mł. asp. Daniel Lelko, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. 

Zabił matkę, próbował zabić ojca...

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zabójstwa doszło w wyniku awantury domowej. 20-latek zaatakował swoją matkę nożem. Kobieta zmarła na miejscu. Ojciec mężczyzny próbował stanąć w obronie swojej żony, ale został również ranny. Stan rannego mężczyzny jest poważny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Udało nam się porozmawiać z jednym z sąsiadów rodziny W. - To był moment. W ciągu kilku minut pod dom tej rodziny podjechało chyba z siedem czy osiem radiowozów na raz. Nie wiedziałem co się stało, ale czułem, że stało się coś złego. Powiem szczerze, że schowałem się do swojego domu, zamknąłem drzwi. Z mediów dowiedziałem się o wszystkim. To wstrząsające - relacjonuje ok. 40-letni mężczyzna, pragnący zachować anonimowość. 

Chociaż policja nie zna jeszcze dokładnego motywu działania mordercy, wiadomo, że za zabójstwem stoi 20-letni Jakub W. Trwa obława za sprawcą tego wstrząsającej zbrodni. W akcji uczestniczy kilkudziesięciu policjantów, wykorzystując do pomocy psy tropiące i drony. Mężczyzna miał uciec w pobliski las. 


 


Napisz komentarz

Komentarze

Magda 19.10.2023 00:08
Pewnie Ukraińcy.

Tubylec 18.10.2023 18:49
Znaleziono sprawcę. Nie żyje.

Anna 18.10.2023 18:32
Dzięki UE nie musi się obawiać kary śmierci.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Szkoda że do prezydenta dopiero teraz to dotarło, wcześniej to byli jego braciaData dodania komentarza: 11.07.2025, 09:07Źródło komentarza: Prezydent Duda: Ukraińcy i nasi sojusznicy uważają, że lotnisko w Rzeszowie i nasze autostrady należą im sięAutor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama