Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Policyjna obława za mordercą, który zabił kobietę na Podkarpaciu

Podziel się
Oceń

Wstrząsające informacje napływają do nas z miejscowości Sławęcin w pow. jasielskim. Jak ustaliła redakcja Halo Rzeszów doszło tam do zabójstwa.
Policyjna obława za mordercą, który zabił kobietę na Podkarpaciu

Źródło: zdjęcie dzięki uprzejmości Jaslo112

Do dramatu doszło w środę (18.10.) przed godz. 15. Okoliczności tej makabrycznej zbrodni nie są jednak do końca jasne.  Pierwsze, nieoficjalne informacje mówiły o śmierci więcej niż dwóch osób. 

- Dzisiaj około 14:30 w Sławęcinie policjanci podczas interwencji w jednym z domów znaleźli ciało kobiety. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. W tym momencie na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratury, które mają na celu ustalić dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia - przekazał nam mł. asp. Daniel Lelko, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. 

Zabił matkę, próbował zabić ojca...

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zabójstwa doszło w wyniku awantury domowej. 20-latek zaatakował swoją matkę nożem. Kobieta zmarła na miejscu. Ojciec mężczyzny próbował stanąć w obronie swojej żony, ale został również ranny. Stan rannego mężczyzny jest poważny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Udało nam się porozmawiać z jednym z sąsiadów rodziny W. - To był moment. W ciągu kilku minut pod dom tej rodziny podjechało chyba z siedem czy osiem radiowozów na raz. Nie wiedziałem co się stało, ale czułem, że stało się coś złego. Powiem szczerze, że schowałem się do swojego domu, zamknąłem drzwi. Z mediów dowiedziałem się o wszystkim. To wstrząsające - relacjonuje ok. 40-letni mężczyzna, pragnący zachować anonimowość. 

Chociaż policja nie zna jeszcze dokładnego motywu działania mordercy, wiadomo, że za zabójstwem stoi 20-letni Jakub W. Trwa obława za sprawcą tego wstrząsającej zbrodni. W akcji uczestniczy kilkudziesięciu policjantów, wykorzystując do pomocy psy tropiące i drony. Mężczyzna miał uciec w pobliski las. 


 


Napisz komentarz
Komentarze
Magda 19.10.2023 00:08
Pewnie Ukraińcy.

Tubylec 18.10.2023 18:49
Znaleziono sprawcę. Nie żyje.

Anna 18.10.2023 18:32
Dzięki UE nie musi się obawiać kary śmierci.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wacuś emigrantTreść komentarza: Szkoda młodej kobiety, dopiero na starcie w życie. Moja Żona zmarła w tym samym wieku. Mając 28 lat zmarła w związku z urodzinami naszego dziecka. Była Mamą, Żoną, pracownikiem dobrej Wyższej Uczelni w stopniu Doktora, autorką wielu publikacji i prac naukowych. Miała też 28 lat, ale dorobek życiowy większy, niż większość 60-latków. A perspektywy ... !! 28-letnia kobieta!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:58Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: zero.bogTreść komentarza: Nawet w USA dla 28-letniej kobiety pracy jest pod dostatkiem. Zasadniczo - nawet w Polsce z łatwością mogłaby znaleźć zatrudnienie dające Jej szansę na samodzielne życie. Dlaczego WYBRAŁA! bezdomność w USA, gdzie na opiekę zdrowotną nie miała żadnych szans? No cóż. Każdy przeżywa swoje własne życie. Tak, jak sam chce!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:34Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Marszałek Ortyl dawno powinien być usunięty i osądzony za swoją fatalną działalność i nieudolność i nadużycia władzy. Pan Profesor Gutowski jeden z najmądrzejszych lekarzy w Polsce który nie jednemu uratował życie bezinteresownie doradzał był bezprawnie przez mafię pisowską Ortyla oskarżany w anonimach bez podpisu a Sędzia panu Kotuli zabronił wypowiedzi. PIS i eurokołchoz doprowadzał do katastrofy co obecnie widać na przejściach granicznych.Data dodania komentarza: 23.02.2024, 17:17Źródło komentarza: Prof. Gutkowski p.o. dyrektora szpitala MSWiA. Będzie też kandydatem do sejmiku?Autor komentarza: UkrTreść komentarza: Media już ocenił yData dodania komentarza: 22.02.2024, 00:10Źródło komentarza: Śmiertelna galareta w Nowej Dębie. Są wyniki sekcji zwłok zmarłego Iurii N.Autor komentarza: Czytacz hahaTreść komentarza: Hmmm... ruszyli w eskorcie to co sami się eskortowali.Polska język trudna jezykData dodania komentarza: 21.02.2024, 12:12Źródło komentarza: Policjanci z Rzeszowa ratują życie! Pomogli w pilnym transporcie krwiAutor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiem
Reklama
Reklama
Reklama