Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Open Mic w Grocie. Organizatorzy zapraszają

Podziel się
Oceń

We wtorek 31 października o godz. 18:00 Open Mic w lokalu Grota. Wystąpić może każdy. Organizatorzy zapewniają, że każda osoba, która zgłosi się na występ otrzyma 15 minut, aby pokazać swój talent.
Open Mic w Grocie. Organizatorzy zapraszają

We wtorek 31 października o godz. 18:00 Open Mic w lokalu Grota. Organizatorzy zapraszają do występu młodych artystów. Całe wydarzenie zaplanowane jest na około dwie godziny. Osoby, które się zgłoszą, otrzymają 15 minut na pokazanie swojego talentu. 

- Cieszę się, że mogę zaprosić artystów do Restauracji Grota. Jest to pierwsze wydarzenie w naszym lokalu i już planujemy następne. Chcemy, aby takie wydarzenia odbywał się u nas cyklicznie w każdy ostatni wtorek miesiąca - mówi Dariusz Wilgusz, właściciel lokalu Grota i dodaje:

- Dziękuję naszym kluczowym partnerom BDW TEAM. Twój wirtualny asystent oraz Subway za wsparcie w organizacji przedsięwzięcia. Pragnę podziękować również Radzie Młodzieży Rzeszowa, NZS Uniwersytetu Rzeszowskiego i Samorządowi Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego za pomoc w promocji Open Mic. Bardzo cieszę się z tej współpracy. Lokal otwarty jest na każdego. Chciałbym, aby stał się miejscem, gdzie już zawsze będzie można w miłej atmosferze podzielić się swoim talentem z widownią.

 

Czym jest Open Mic?

Open Mic to wydarzenie, podczas którego artyści mają okazję zaprezentować swoje talenty przed publicznością w kameralnej atmosferze. To platforma sprzyjająca rozwojowi lokalnej sceny artystycznej oraz umożliwiająca początkującym twórcom zdobycie doświadczenia scenicznego i budowanie pewności siebie.

 

Liczba osób zainteresowanych występem stale rośnie. Organizatorzy zapowiadają kolejne wydarzenia z cyklu Open Mic.

Organizatorzy zwracają uwagę, że występy nie mogą nikogo obrażać, nawoływać do nienawiści i naruszać dóbr osobistych osób trzecich. 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama