Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Open Mic w Grocie. Organizatorzy zapraszają

Podziel się
Oceń

We wtorek 31 października o godz. 18:00 Open Mic w lokalu Grota. Wystąpić może każdy. Organizatorzy zapewniają, że każda osoba, która zgłosi się na występ otrzyma 15 minut, aby pokazać swój talent.
Open Mic w Grocie. Organizatorzy zapraszają

We wtorek 31 października o godz. 18:00 Open Mic w lokalu Grota. Organizatorzy zapraszają do występu młodych artystów. Całe wydarzenie zaplanowane jest na około dwie godziny. Osoby, które się zgłoszą, otrzymają 15 minut na pokazanie swojego talentu. 

- Cieszę się, że mogę zaprosić artystów do Restauracji Grota. Jest to pierwsze wydarzenie w naszym lokalu i już planujemy następne. Chcemy, aby takie wydarzenia odbywał się u nas cyklicznie w każdy ostatni wtorek miesiąca - mówi Dariusz Wilgusz, właściciel lokalu Grota i dodaje:

- Dziękuję naszym kluczowym partnerom BDW TEAM. Twój wirtualny asystent oraz Subway za wsparcie w organizacji przedsięwzięcia. Pragnę podziękować również Radzie Młodzieży Rzeszowa, NZS Uniwersytetu Rzeszowskiego i Samorządowi Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego za pomoc w promocji Open Mic. Bardzo cieszę się z tej współpracy. Lokal otwarty jest na każdego. Chciałbym, aby stał się miejscem, gdzie już zawsze będzie można w miłej atmosferze podzielić się swoim talentem z widownią.

 

Czym jest Open Mic?

Open Mic to wydarzenie, podczas którego artyści mają okazję zaprezentować swoje talenty przed publicznością w kameralnej atmosferze. To platforma sprzyjająca rozwojowi lokalnej sceny artystycznej oraz umożliwiająca początkującym twórcom zdobycie doświadczenia scenicznego i budowanie pewności siebie.

 

Liczba osób zainteresowanych występem stale rośnie. Organizatorzy zapowiadają kolejne wydarzenia z cyklu Open Mic.

Organizatorzy zwracają uwagę, że występy nie mogą nikogo obrażać, nawoływać do nienawiści i naruszać dóbr osobistych osób trzecich. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama