Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Michał Golik wicemistrzem świata w Masażu i Terapii Manualnej 2023

Podziel się
Oceń

Michał Golik, znany masażysta i nauczyciel masażu z Rzeszowa, zdobył kolejne wyróżnienie na arenie międzynarodowej.
Michał Golik wicemistrzem świata w Masażu i Terapii Manualnej 2023

Autor: Patrycja Staruchowicz

Pochodzący z Sanoka specjalista, który w 2021 roku triumfował w kategorii masażu twarzy, tym razem zdobył tytuł wicemistrza świata podczas Mistrzostw Świata w Masażu i Terapii Manualnej. Zawody te, noszące nazwę "Capomniato del Mondo di Massaggio e Terapie Manualne", odbyły się 29 października 2023 we Włoszech i przyciągnęły 200 uczestników z różnych zakątków globu.

Zawody te nie są typową rywalizacją. Jak wynika z informacji ze strony organizatora, chodzi o połączenie tradycji z nowoczesnością, a także o edukację zarówno uczestników, jak i publiczności. Uczestnicy mają okazję nie tylko rywalizować, ale także uczestniczyć w seminariach, lekcjach praktycznych i teoretycznych. W trakcie mistrzostw, eksperci z różnych dziedzin dzielą się swoją wiedzą, wprowadzając uczestników w świat masażu, medycyny komplementarnej oraz zdrowszego stylu życia.

Michał Golik

W zawodach wyróżniono dwie główne kategorie: wellness i masotherapy. W ramach tych kategorii uczestnicy rywalizowali w różnych podkategoriach, takich jak masaż relaksacyjny, masaż estetyczny, masaż twarzy czy techniki azjatyckie. Michał Golik startował w kategorii masażu twarzy, prezentując swój autorski masaż "BelViso". Brał także udział w kategorii "Free style Massage", która łączy różnorodne techniki masażu.

Oceniano nie tylko samą technikę masażu, ale także ergonomię pracy, styl, prezentację ogólną czy feedback osoby masowanej. Michał Golik, prowadzący w Rzeszowie szkołę masażu oraz gabinet, ponownie udowodnił, że jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie na świecie.

Jest to kolejny sukces Michała Golika, który potwierdza jego niekwestionowany talent i profesjonalizm w dziedzinie masażu. Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na stronie Capomniato del Mondo di Massaggio e Terapie Manualne.


Napisz komentarz
Komentarze
Patrycja 30.10.2023 10:14
Gratulacje 💪

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama