Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Na sygnale

Reklama
Horror podczas policyjnej kontroli. Kompletnie pijane małżeństwo wiozło małe dziecko
KRONIKA POLICYJNA
Horror podczas policyjnej kontroli. Kompletnie pijane małżeństwo wiozło małe dziecko
Prawie dwa promile alkoholu u kierowcy, ponad półtora u jego żony, a na tylnej kanapie opla... ich 5-letni syn i butelki z procentami. Do tego potężnego skandalu doszło na ulicach JASŁA. Tragedii udało się uniknąć tylko dzięki wzorowej, natychmiastowej reakcji innego uczestnika ruchu. Sprawą zajmie się teraz prokuratura oraz sąd rodzinny. 17.06.2026 10:46
Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie
Hulajnoga elektryczna: zabawka czy pojazd? Nastolatki i dorośli płacą cenę za brawurę na kółkach
Łańcut, Podkarpacie. W ciągu ostatnich miesięcy w jednym powiecie doszło do kilku groźnych incydentów z udziałem nastolatków i dorosłych na hulajnogach elektrycznych. Jeden skończył się szpitalem, inne - sprawą sądową. Policja alarmuje: to nie są zabawki. 16.06.2026 10:31
Dramat w Niechobrzu. Dodge zmiażdżył 44-latkowi nogę na autolawecie. Policjanci z Boguchwały uratowali mu życie prywatnym sprzętem! [ZDJĘCIA]
DRAMATYCZNY WYPADEK POD RZESZOWEM
Dramat w Niechobrzu. Dodge zmiażdżył 44-latkowi nogę na autolawecie. Policjanci z Boguchwały uratowali mu życie prywatnym sprzętem! [ZDJĘCIA]
Do koszmarnego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek (15 czerwca) w miejscowości Niechobrz. Podczas rutynowego wjazdu amerykańskiego suva na autolawetę, kierowca nagle stracił panowanie nad autem i potrącił nawigującego go mężczyznę. 44-latek doznał makabrycznego zmiażdżenia nogi, a z rany upływały litry krwi. O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić poszkodowany – pierwsi na miejsce dotarli policjanci z Komisariatu w Boguchwale. Dzięki profesjonalnemu wyszkoleniu oraz... prywatnej stazie taktycznej jednego z mundurowych, udało się zatrzymać krwotok i uratować ludzkie życie. 16.06.2026 09:57
Reklama
31-latka uciekła boso ze szpitala, jej życie było zagrożone. Pilna akcja rzeszowskich policjantów.
DRAMATYCZNE POSZUKIWANIA W CENTRUM MIASTA
31-latka uciekła boso ze szpitala, jej życie było zagrożone. Pilna akcja rzeszowskich policjantów.
Sobotnie popołudnie przyniosło ogromne emocje i postawiło na nogi rzeszowskie służby mundurowe. Z jednego z rzeszowskich szpitali samowolnie oddaliła się pacjentka, której życie według personelu medycznego było bezpośrednio zagrożone. Policjanci natychmiast rozpoczęli wyścig z czasem. Kilkadziesiąt minut po dramatycznym zgłoszeniu, bosą i zdezorientowaną kobietę idącą ulicami miasta zauważył dzielnicowy ze Śródmieścia. Dzięki jego czujności 31-latka bezpiecznie wróciła pod opiekę lekarzy. 15.06.2026 11:17    1
Poważny wypadek w Jasionce. Roztrzaskane samochody, ranne dziecko trafiło do szpitala! [ZDJĘCIA]
GROŹNY PORANEK POD RZESZOWEM
Poważny wypadek w Jasionce. Roztrzaskane samochody, ranne dziecko trafiło do szpitala! [ZDJĘCIA]
Chwila nieuwagi i rażące zlekceważenie przepisów ruchu drogowego doprowadziły do groźnego wypadku w Jasionce, tuż pod Rzeszowem. W poniedziałkowy poranek zderzyły się tam dwa samochody osobowe, a siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z pojazdów wylądował na dachu. Na miejscu natychmiast interweniowały służby ratunkowe oraz policja. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostało dziecko, które przewieziono do szpitala. Śledczy z Komendy Miejskiej Policji apelują do kierowców o maksymalną ostrożność. 15.06.2026 11:02
15-latka trafiła do szpitala w Krośnie bez dziecka. W Sulistrowej odnaleziono zwłoki noworodka. Trzy osoby zatrzymane!
DRAMATYCZNE WYDARZENIA NA PODKARPACIU
15-latka trafiła do szpitala w Krośnie bez dziecka. W Sulistrowej odnaleziono zwłoki noworodka. Trzy osoby zatrzymane!
Podkarpaciem wstrząsnęła dramatyczna i pełna znaków zapytania sprawa, w którą zaangażowana jest policja oraz prokuratura. Do Podkarpackiego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Krośnie zgłosiła się 15-letnia dziewczyna. Lekarze natychmiast stwierdzili, że nastolatka jest w połogu i chwilę wcześniej przebyła poród. Poważny niepokój personelu medycznego wzbudził jednak fakt, że młodej matce nie towarzyszyło dziecko. Szpital niezwłocznie uruchomił procedury bezpieczeństwa i zaalarmował organy ścigania. Finał policyjnych poszukiwań na terenie rodzinnego gospodarstwa okazał się makabryczny. 14.06.2026 13:39
Reklama
Nastolatka urodziła w domu dziecko? Są zatrzymani
Nastolatka urodziła w domu dziecko? Są zatrzymani
Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w powiecie krośnieńskim. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak do krośnieńskiego szpitala zgłosiła się 15-letnia dziewczyna. W toku wstępnych ustaleń pojawiły się informacje, że wcześniej mogła urodzić dziecko. 12.06.2026 14:36
Policja zatrzymała lekarkę patomorfolog, prokuratura ujawnia szczegóły dochodzenia
OFICJALNY KOMUNIKAT ŚLEDCZYCH:
Policja zatrzymała lekarkę patomorfolog, prokuratura ujawnia szczegóły dochodzenia
Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie poinformowała w oficjalnym komunikacie o zatrzymaniu Magdaleny H. lekarki patomorfolog, podejrzewanej o nielegalne deponowanie materiału biologicznego na prywatnej posesji w Lutoryżu. Czynności w tej sprawie realizują funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod nadzorem prokuratora. Cały czas trwa intensywne dochodzenie mające na celu precyzyjne ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia, weryfikację zabezpieczonych śladów oraz analizę przejętej dokumentacji medycznej. 12.06.2026 12:50    1
Odkopano już 30 płodów w Lutoryżu . Radio ESKA o kulisach przesłuchania, a mieszkańcy dla Halo Rzeszów: „To podziemie aborcyjne? Skąd tyle zwłok?!”
ZAMOŻNA WIEŚ HUCZY OD PLOTEK, SŁUŻBY KOPAŁY CAŁĄ NOC
Odkopano już 30 płodów w Lutoryżu . Radio ESKA o kulisach przesłuchania, a mieszkańcy dla Halo Rzeszów: „To podziemie aborcyjne? Skąd tyle zwłok?!”
Makabryczne odkrycie w Lutoryżu z każdą godziną przybiera coraz bardziej porażający obrót. Jak ustaliło Radio ESKA, śledczy odnaleźli na prywatnej posesji już około 30 płodów, a policyjni technicy i prokuratorzy pracowali na miejscu przez całą noc! Służby dotarły do poprzedniej właścicielki działki to lekarka patomorfolog, która w Rzeszowie prowadziła prywatny gabinet i pracowała w jednym ze szpitali. Reporterzy Radia ESKA dowiedzieli się, że kobieta podczas przesłuchania przyznała się do zakopywania w tym miejscu odpadów medycznych. W tym samym czasie w tej spokojnej dotąd miejscowości wybucha fala spekulacji. W rozmowie z naszą redakcją Halo Rzeszów mieszkańcy mówią wprost: „Przecież szpital nie daje lekarzowi zwłok w reklamówkach, żeby zabrał je do domu!”. 12.06.2026 10:31    1    2
Komentarze
Autor komentarza: CD Treść komentarza: Zwykły głąb. Nie potrafił rozwiązać oczywistej sprawy. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 16:42 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: wyborca Treść komentarza: Szczylać do misiów i innych osłów z konfy Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:39 Źródło komentarza: Nocna wizyta niedźwiedzia w Przemyślu. Prezydent miasta apeluje o spokój, Konfederacja krytykuje rząd Autor komentarza: On Treść komentarza: Źle się czyta ten cały obszerny komunikat medialny związany z odejściem. Nie wygląda to poważnie. Życie oczywiście zaskakuje, czasem dobrze ułożony plan trzeba zweryfikować, ale podejmując się pracy na takim stanowisku otrzymuje się mandat społeczny. Samo odejście wygląda kiepsko: nie robi się tak, ze w środku roku, tak znikąd pojawia się taki wpis. To szok dla mieszkańców - parę godzin wczesniej publikował jak cudownie wyglądały Dni Tyczyna... Tu koncerty, tam aktywności, a po paru godzinach zrzuca taką bombę! Można czuć się oszukanym! Oczywiście Gmina sobie poradzi. Stanowisko Burmistrza jest po prostu wybieralne, w jego miejsce wejdzie ktoś inny, miejmy nadzieję, że nie przerwie pełnienia funkcji-służby publicznej bo nagle "przewartościuje swoje priorytety". Liczę, że kolejni kandydaci przemyślą swoje priorytety przed decyzją o starcie - tak będzie poważniej dla całej gminy i dla samych kandydatów. Dodam, ze styl pożegnania wygląda po prostu źle. Jak wspomniałem wpis pana Błotnickiego jest obszerny, ale nic z niego nie wynika. Jeśli nie chciał się tłumaczyć, po prostu trzeba było podziękować i przeprosić, bez ckliwości bo to wygląda po prostu źle. MImo to, życzę powodzenia w dalszych wyborach. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Tyczynianin. Treść komentarza: Weź już idź, zakazy wszędzie a syf na parkingach. Wal się. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 18:33 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: M Treść komentarza: Swietny artykuł, pozdrawiam dzieciaki i mentorów Data dodania komentarza: 16.06.2026, 11:45 Źródło komentarza: „Dzieci nie przestają tu zadawać pytań”. W Rzeszowie działa jedna z najbardziej nietypowych szkół na Podkarpaciu Autor komentarza: POG Treść komentarza: Oszukał wyborców. Po co startował jak mu to w planach na przyszłość nie pasowało. Przynajmniej skończył by na wyjaśnieniu że z powodów osobistych a nie infantylnym tłuczeniem że po 2 kadencjach (skąd wie czy by go wybrali) będzie mu trudno na rynek pracy wrócić. Oszust, niepoważny człowiek i tyle w temacie! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie”
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama