Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Podkarpacie

W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na 14 lipca 2024 roku w Domostawie w powiecie niżańskim odbędzie się uroczyste odsłonięcie Pomnika Ofiar Rzezi Wołyńskiej. Monument ten, jest upamiętnieniem tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w 1943 roku na Wołyniu. W ostatnich dniach trwa jego montaż.

14.06.2024 12:10    4    2
Znów rekord lotniska w Jasionce! Prawie sto tysięcy pasażerów w maju
Znów rekord lotniska w Jasionce! Prawie sto tysięcy pasażerów w maju

Lotnisko w Jasionce co miesiąc bije rekordy! W maju obsłużyło ponad 96 tysięcy pasażerów, co jest wynikiem o 19 procent lepszym od dotychczas najlepszego piątego miesiąca w historii.

13.06.2024 11:14
OHP. Trwa rekrutacja do Ośrodka Szkolenia I Wychowania w Iwoniczu [FILM, ZDJĘCIA]
OHP. Trwa rekrutacja do Ośrodka Szkolenia I Wychowania w Iwoniczu [FILM, ZDJĘCIA]

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko zdobyło dobry zawód oraz miało możliwość uzupełnienia wykształcenia, zapraszamy do Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu, prowadzonego przez Ochotnicze Hufce Pracy.

12.06.2024 13:35
Wojewoda podkarpacki powołała konsultantów z dermatologii i chirurgii naczyniowej
Wojewoda podkarpacki powołała konsultantów z dermatologii i chirurgii naczyniowej

Podkarpacie ma nowych konsultantów wojewódzkich w ochronie zdrowia. Powołania na pięcioletnią kadencję wręczyła w środę wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul.

12.06.2024 10:11
Koniec absurdu. Autobusy rzeszowskiego MPK będą zatrzymywać się w Malawie
Koniec absurdu. Autobusy rzeszowskiego MPK będą zatrzymywać się w Malawie

Dobre wiadomości dla mieszkańców Malawy w gminie Krasne. Dopiero zmiana władzy spowodowała, że już wkrótce autobusy linii 46 będą zatrzymywać się na przystankach w tym sołectwie.

12.06.2024 07:53
Niebezpieczne burze z gradem nad Podkarpaciem! Możliwe trąby powietrzne i podtopienia!
Niebezpieczne burze z gradem nad Podkarpaciem! Możliwe trąby powietrzne i podtopienia!

Przed ulewnymi opadami deszczu oraz silnymi burzami na Podkarpaciu ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wydając ostrzeżenia drugiego stopnia. Alerty rozesłało także Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

10.06.2024 09:14    2
Marszałek Władysław Ortyl apeluje o podniesienie poziomu bezpieczeństwa w regionie
Marszałek Władysław Ortyl apeluje o podniesienie poziomu bezpieczeństwa w regionie

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął apel o podniesienie poziomu bezpieczeństwa w regionie. Podjęto również decyzję o powołaniu pełnomocnika zarządu do spraw bezpieczeństwa jednostek podlegających województwu.

07.06.2024 12:35
Sławomir Styka Zastępcą Dyrektora podkarpackiego oddziału  Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie
Sławomir Styka Zastępcą Dyrektora podkarpackiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie

Z początkiem czerwca br. na stanowisko Zastępcy Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie powołano Sławomira Stykę, wieloletniego pracownika tej instytucji. Jego nominacja jest ukoronowaniem bogatej kariery oraz zaangażowania w rozwój sektora rolnego na Podkarpaciu.

05.06.2024 12:35
Tomasz Lorenc z PSL II wicewojewodą podkarpackim
Tomasz Lorenc z PSL II wicewojewodą podkarpackim

Tomasz Lorenc jest nowym, II wicewojewodą podkarpackim. W imieniu premiera Donalda Tuska wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła mu w środę (5.06.) powołanie na to stanowisko.

05.06.2024 11:14
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama