Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Podkarpacie

Michał Szczerba: czekam na Obajtka do godziny 15. Później wniosek o zatrzymanie
Michał Szczerba: czekam na Obajtka do godziny 15. Później wniosek o zatrzymanie

W środę o godz. 10 odbyć miało się przesłuchanie Jarosława Kaczynńskiego, jako świadka w tzw. aferze wizowej. Na godz. 15 skutecznie - zdaniem Michała Szczerby, przewodniczącego komisji, wezwano Daniela Obajtka.

05.06.2024 10:33
Załamanie pogody na Podkarpaciu. Lokalne podtopienia
Załamanie pogody na Podkarpaciu. Lokalne podtopienia

W powiecie strzyżowskim doszło do lokalnych podtopień spowodowanych intensywnymi opadami deszczu. Strażacy interweniują w miejscowościach Połomia i Czudec, gdzie woda zalewa posesje i drogi. Służby od samego rana wypompowują wodę z zalanych obszarów, starając się jak najszybciej przywrócić normalne warunki życia mieszkańcom.

04.06.2024 08:17
Ciężkie czasy dla kierowców. Będzie więcej fotoradarów, red light i odcinkowych pomiarów prędkości
Ciężkie czasy dla kierowców. Będzie więcej fotoradarów, red light i odcinkowych pomiarów prędkości

Kierowców na polskich drogach czekają trudne czasy. Główny Inspektorat Transportu Drogowego (GITD) planuje znaczne zwiększenie liczby urządzeń do wykrywania wykroczeń drogowych. Nowe technologie mają na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego i skuteczniejszą egzekucję przepisów.

03.06.2024 11:14
Rusza realizacja S19 pomiędzy Lutczą a Domaradzem
Rusza realizacja S19 pomiędzy Lutczą a Domaradzem

GDDKiA podpisała umowę na projekt i budowę ponad 6-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 pomiędzy Lutczą a Domaradzem. To przedostatni odcinek szlaku Via Carpatia w województwie podkarpackim, który wchodzi w fazę realizacji. Jego częścią jest blisko kilometrowy tunel. Wykonawcą prac będzie firma Kolin Inşaat Turizm Sanayi ve Ticaret a wartość umowy to 1 416 239 220 zł.

29.05.2024 10:53
Ponad 578 mln zł dopłat dla rolników z Podkarpacia. Ruszają kolejne formy pomocy
Ponad 578 mln zł dopłat dla rolników z Podkarpacia. Ruszają kolejne formy pomocy

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARIMR) poinformowała, że do 23 maja 2024 r. wypłaciła ponad 578 mln zł w ramach płatności końcowych dopłat bezpośrednich i obszarowych za rok 2023 rolnikom z województwa podkarpackiego. Środki te trafiły do ponad 104,6 tys. osób. Ruszają także kolejne formy wsparcia. O tym przeczytasz w naszym artykule.

24.05.2024 09:41
Uwaga! W środę nad Podkarpaciem bardzo silne burze!
Uwaga! W środę nad Podkarpaciem bardzo silne burze!

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie wydało ostrzeżenie przed burzami z gradem, które prognozuje się na Podkarpaciu w środę (22 maja).

22.05.2024 08:12
Rynek pracy na Podkarpaciu: zwolnienia grupowe i niepewność
Rynek pracy na Podkarpaciu: zwolnienia grupowe i niepewność

Mimo spadku liczby zgłoszeń o zwolnieniach grupowych w porównaniu do ubiegłego roku, sytuacja na podkarpackim rynku pracy budzi obawy.

21.05.2024 14:16
Niebezpieczna pogoda! Uwaga na gwałtowne burze!
Niebezpieczna pogoda! Uwaga na gwałtowne burze!

Biuro Meteorologiczne wydało ostrzeżenie drugiego stopnia przed burzami z silnymi opadami deszczu i porywami wiatru, które prognozowane są na Podkarpaciu.

20.05.2024 07:55    1    1
Stutysięczny turysta w Muzeum-Zamku w Łańcucie
Stutysięczny turysta w Muzeum-Zamku w Łańcucie

W piątek 17 maja w kasach biletowych Muzeum-Zamku w Łańcucie sprzedano stutysięczny bilet. Zwiedzającymi, którzy kupili bilet o okrągłym numerze, okazali się turyści z Mazowsza.

17.05.2024 16:04
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama