Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Inwestycje

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne już wkrótce zostanie otwarte
Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne już wkrótce zostanie otwarte

Prace nad rzeszowskim Centrum Komunikacyjnym chylą się już ku końcowi. Prezydent miasta Konrad Fijołek poinformował, że nowy obiekt ma zostać oddany do użytku jeszcze tej zimy.

07.01.2024 11:15
Nowy park dla zdrowia ciała i ducha rzeszowskich seniorów
Nowy park dla zdrowia ciała i ducha rzeszowskich seniorów

Przy ulicy Staszica w Rzeszowie powstał nowy park, zaprojektowany specjalnie z myślą o seniorach. Znajdują się w nim urządzenia do wykonywania lekkich, rozciągających ćwiczeń, które mają im pomóc w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

24.12.2023 09:12
Nowy rok, nowe inwestycje – Rzeszów przeznaczy na drogi ponad 190 milionów złotych
Nowy rok, nowe inwestycje – Rzeszów przeznaczy na drogi ponad 190 milionów złotych

W kończącym się już 2023 roku na inwestycje drogowe w Rzeszowie wydano 180 mln zł. Jednak na przyszły rok przygotowano więcej pieniędzy – w niedawno przyjętym budżecie na poprawę komunikacji w mieście zaplanowano 194 mln zł.

24.12.2023 07:58
Rozstrzygnięto konkurs na Aulę Miejską w Rzeszowie
Rozstrzygnięto konkurs na Aulę Miejską w Rzeszowie

We wtorek, 14 listopada, rozstrzygnięto konkurs architektoniczny na Aulę Miejską w Rzeszowie. Dwa dni później zwycięski projekt autorstwa Karola Żurawskiego z Warszawy przedstawiono w ratuszu. Budynek będzie zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby prezydenta, u zbiegu ulic Słowackiego i Króla Kazimierza.

16.11.2023 22:22
Przy ulicy Dołowej powstanie gmach Sądu Okręgowego
Przy ulicy Dołowej powstanie gmach Sądu Okręgowego

W ciągu trzech lat przy ul. Dołowej ma powstać nowy gmach Sądu Okręgowego w Rzeszowie. Zamek Lubomirskich, który jest obecnie jego siedzibą zostanie przeznaczony na cele kultury. Przedstawiciele miasta i Ministerstwa Sprawiedliwości podpisali wczoraj akt notarialny, który pozwoli rozpocząć inwestycję.

15.02.2023 11:46
Trwa rozbudowa szkoły na osiedlu Staromieście w Rzeszowie
Trwa rozbudowa szkoły na osiedlu Staromieście w Rzeszowie

Wykonawca pracuje obecnie m.in. przy zbrojeniu płyty fundamentowej nowej części szkoły. Koszt całkowity inwestycji to ponad 17,5 mln zł. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na czerwiec 2024 r.

09.02.2023 00:13
W 14 minut dojedziemy z Rzeszowa do lotniska w Jasionce. Trwa budowa wiaduktu
W 14 minut dojedziemy z Rzeszowa do lotniska w Jasionce. Trwa budowa wiaduktu

W 14 minut dojadą pociągi z centrum Rzeszowa na lotnisko w Jasionce po zakończeniu inwestycji, realizowanej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach projektu "Budowa Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej - PKA". W toku jest nasuwanie konstrukcji nowego wiaduktu kolejowego. Projekt PKP Polskich Linii Kolejowych S.A za ponad 314 mln zł netto jest współfinansowany z POIiŚ.

01.02.2023 14:30
Rusza ostatni transport TBM "Karpatki"
Rusza ostatni transport TBM "Karpatki"

Dzisiaj w nocy wyruszy ostatni transport sześciu elementów maszyny TBM z Opola, ale również ze Szczecina.

21.01.2023 02:18
Szkoła, basen, przejazd pod torami, czyli największe i najważniejsze inwestycje 2022 roku w Rzeszowie
Szkoła, basen, przejazd pod torami, czyli największe i najważniejsze inwestycje 2022 roku w Rzeszowie

Przejazd pod wiaduktem kolejowym został otwarty, połączono ul. Wierzbową z al. Kopisto, rodzice mieszkający na os. Drabinianka i w okolicy mogą już odprowadzać swoje dzieci do nowej szkoły i przedszkola, a po lekcjach zabrać je do jednego z najnowocześniejszych w Polsce basenów. 2022 rok był bardzo owocny jeśli chodzi o duże inwestycje. Oto 10 najważniejszych przedsięwzięć mijającego roku.

08.01.2023 11:01
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama