Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Artykuły

Reklama
Dni Osiedla Przybyszówka z otwarciem stadionu Heiro. Mieszkańcy świętowali przy ul. Stadionowej
Dni Osiedla Przybyszówka z otwarciem stadionu Heiro. Mieszkańcy świętowali przy ul. Stadionowej
Tegoroczne Dni Osiedla Przybyszówka w Rzeszowie obfitowały w sportowe emocje oraz koncerty. Wydarzenie połączono z oficjalnym otwarciem Stadionowej Strefy Sportu i Rekreacji Heiro Rzeszów przy ul. Stadionowej 29. Dzisiaj, 08:43
Protest w Rzeszowie w obronie pamięci Henry’ego Nowaka. Uczestnicy sprzeciwiali się masowej migracji
Protest w Rzeszowie w obronie pamięci Henry’ego Nowaka. Uczestnicy sprzeciwiali się masowej migracji
W sobotni wieczór, na rzeszowskim Rynku, odbył się Protest w obronie bezpieczeństwa i ku pamięci Henry’ego Nowaka. Wydarzenie zorganizowały środowiska związane z Konfederacją Korony Polskiej. Uczestnicy upamiętnili 18-letniego studenta, który zginął po ataku nożem w Southampton, a jednocześnie wyrazili sprzeciw wobec masowej migracji. Dzisiaj, 07:29
Aktywa państwowe i miliardy złotych pod kontrolą. Gawlik przedstawił ocenę wykonania budżetu
Aktywa państwowe i miliardy złotych pod kontrolą. Gawlik przedstawił ocenę wykonania budżetu
Jak państwo zarządza majątkiem wartym miliardy złotych i kontroluje działalność spółek Skarbu Państwa? Odpowiedź na to pytanie co roku przynosi analiza wykonania budżetu Ministerstwa Aktywów Państwowych. Podczas posiedzenia sejmowej Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych poseł Koalicji Obywatelskiej, Zdzisław Gawlik, przedstawił koreferat dotyczący realizacji budżetu za rok 2025, wskazując, że środki publiczne zostały wydatkowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, a zadania resortu zrealizowano prawidłowo. Wczoraj, 17:21
Reklama
Rzeszowski "Elektronik" nawiązał współpracę z Ele-Comp. Uczniowie zyskają nowe miejsca praktyk i specjalistyczne szkolenia
Rzeszowski "Elektronik" nawiązał współpracę z Ele-Comp. Uczniowie zyskają nowe miejsca praktyk i specjalistyczne szkolenia
Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie poszerza grono partnerów wspierających kształcenie zawodowe. W szkole podpisano porozumienie o współpracy z rzeszowską firmą Ele-Comp, działającą w branży elektrycznej, automatyki i oświetlenia. Dzięki umowie uczniowie będą mogli korzystać z nowych miejsc praktyk i staży oraz uczestniczyć w specjalistycznych szkoleniach prowadzonych przez ekspertów z branży. Wczoraj, 16:36
Eksplozja w garażu w Stobiernej. Jedna osoba ciężko ranna, na miejscu saperzy
Eksplozja w garażu w Stobiernej. Jedna osoba ciężko ranna, na miejscu saperzy
Groźny wypadek w Stobiernej w gminie Trzebownisko. W piątkowe popołudnie w garażu doszło do eksplozji, której przyczyną był najprawdopodobniej pocisk artyleryjski. Jedna osoba odniosła ciężkie obrażenia i została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu trwają działania kilku zastępów straży pożarnej, a służby oczekują na przybycie saperów. 19.06.2026 18:45    1
Slawomir porada - OKL - politechnika rzeszowska
Pół wieku w powietrzu. Ośrodek Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej opuściło ponad 1200 pilotów
Ponad tysiąc dwustu pilotów, linie lotnicze na pięciu kontynentach i pół wieku tradycji, której nie powstydziłaby się żadna europejska uczelnia techniczna. Ośrodek Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej świętuje jubileusz, który jest czymś więcej niż rocznicą instytucji, bo jest dowodem, że akademickie lotnictwo cywilne w Polsce zaczęło się właśnie tutaj, na Podkarpaciu. 19.06.2026 16:40
Reklama
Nocna wizyta niedźwiedzia w Przemyślu. Prezydent miasta apeluje o spokój, Konfederacja krytykuje rząd
Nocna wizyta niedźwiedzia w Przemyślu. Prezydent miasta apeluje o spokój, Konfederacja krytykuje rząd
Nietypowa interwencja służb miała miejsce w czwartkowy wieczór w Przemyślu. Po ulicach miasta spacerował niedźwiedź brunatny, którego obecność zarejestrowali mieszkańcy. Policjanci monitorowali przemieszczanie się zwierzęcia do momentu, gdy opuściło teren miasta i wróciło do pobliskiego lasu. Nikomu nic się nie stało. 19.06.2026 15:19    1
W Bratkowicach powstanie nowoczesny Orlik i skatepark. Urząd Gminy w Świlczy ogłosił przetarg
W Bratkowicach powstanie nowoczesny Orlik i skatepark. Urząd Gminy w Świlczy ogłosił przetarg
Gmina Świlcza rozpoczyna realizację jednej z największych inwestycji sportowych ostatnich lat. Ogłoszono bowiem przetarg na zaprojektowanie i budowę nowego kompleksu sportowego Orlik 2025 wraz ze skateparkiem w Bratkowicach. Projekt zostanie sfinansowany w ramach rządowego programu budowy kompleksów sportowych. 19.06.2026 13:46
Historyczny turniej tenisowy w Rzeszowie. Zawodnicy powalczą o punkty do rankingu ATP
Historyczny turniej tenisowy w Rzeszowie. Zawodnicy powalczą o punkty do rankingu ATP
Po raz pierwszy w historii Rzeszowa i województwa podkarpackiego odbędzie się międzynarodowy turniej tenisowy zaliczany do światowego rankingu ATP. W dniach 21–28 czerwca na kortach KS Czarni i ROSiR rozegrany zostanie turniej ITF Men’s M15 "Rzeszów Open 2026", w którym wystąpią zawodnicy z Polski i kilkunastu innych krajów. 19.06.2026 13:26
Komentarze
Autor komentarza: CD Treść komentarza: Zwykły głąb. Nie potrafił rozwiązać oczywistej sprawy. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 16:42 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: wyborca Treść komentarza: Szczylać do misiów i innych osłów z konfy Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:39 Źródło komentarza: Nocna wizyta niedźwiedzia w Przemyślu. Prezydent miasta apeluje o spokój, Konfederacja krytykuje rząd Autor komentarza: On Treść komentarza: Źle się czyta ten cały obszerny komunikat medialny związany z odejściem. Nie wygląda to poważnie. Życie oczywiście zaskakuje, czasem dobrze ułożony plan trzeba zweryfikować, ale podejmując się pracy na takim stanowisku otrzymuje się mandat społeczny. Samo odejście wygląda kiepsko: nie robi się tak, ze w środku roku, tak znikąd pojawia się taki wpis. To szok dla mieszkańców - parę godzin wczesniej publikował jak cudownie wyglądały Dni Tyczyna... Tu koncerty, tam aktywności, a po paru godzinach zrzuca taką bombę! Można czuć się oszukanym! Oczywiście Gmina sobie poradzi. Stanowisko Burmistrza jest po prostu wybieralne, w jego miejsce wejdzie ktoś inny, miejmy nadzieję, że nie przerwie pełnienia funkcji-służby publicznej bo nagle "przewartościuje swoje priorytety". Liczę, że kolejni kandydaci przemyślą swoje priorytety przed decyzją o starcie - tak będzie poważniej dla całej gminy i dla samych kandydatów. Dodam, ze styl pożegnania wygląda po prostu źle. Jak wspomniałem wpis pana Błotnickiego jest obszerny, ale nic z niego nie wynika. Jeśli nie chciał się tłumaczyć, po prostu trzeba było podziękować i przeprosić, bez ckliwości bo to wygląda po prostu źle. MImo to, życzę powodzenia w dalszych wyborach. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Tyczynianin. Treść komentarza: Weź już idź, zakazy wszędzie a syf na parkingach. Wal się. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 18:33 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: M Treść komentarza: Swietny artykuł, pozdrawiam dzieciaki i mentorów Data dodania komentarza: 16.06.2026, 11:45 Źródło komentarza: „Dzieci nie przestają tu zadawać pytań”. W Rzeszowie działa jedna z najbardziej nietypowych szkół na Podkarpaciu Autor komentarza: POG Treść komentarza: Oszukał wyborców. Po co startował jak mu to w planach na przyszłość nie pasowało. Przynajmniej skończył by na wyjaśnieniu że z powodów osobistych a nie infantylnym tłuczeniem że po 2 kadencjach (skąd wie czy by go wybrali) będzie mu trudno na rynek pracy wrócić. Oszust, niepoważny człowiek i tyle w temacie! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie”
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama