Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Sport

Reklama
Mamy srebro w skokach w Predazzo! 19‑letni Kacper Tomasiak spełnia olimpijskie marzenia
Mamy srebro w skokach w Predazzo! 19‑letni Kacper Tomasiak spełnia olimpijskie marzenia
Kacper Tomasiak dokonał tego, o czym marzą tysiące młodych skoczków – na normalnej skoczni w Predazzo wywalczył srebrny medal igrzysk olimpijskich w Mediolanie–Cortinie 2026, stając się nową twarzą polskich skoków narciarskich. 19‑latek z Bielska-Białej potwierdził tym samym status jednego z największych talentów młodego pokolenia i dał kibicom nadzieję na kolejne lata wielkich sportowych emocji. 09.02.2026 20:52
19-letni rzeszowski kierowca w czołowej dziesiątce Rajdu Arktycznego
19-letni rzeszowski kierowca w czołowej dziesiątce Rajdu Arktycznego
Rozgrywany na odcinkach w rejonie koła podbiegunowego oraz w temperaturach rzędu minus 30°C, Arctic Lapland Rally zyskał miano jednego z najtrudniejszych rajdów zimowych na świecie. Na starcie w Rovaniemi stanęli 19-letni rzeszowianin Adrian Rzeźnik z pilotem Kamilem Kozdroniem w Skodzie Fabii RS Rally2. Polacy przyjechali do Finlandii po naukę, a po zaciętej rywalizacji z juniorskimi załogami fabrycznego zespołu Toyoty, finiszowali na 10. miejscu w kategorii SM1, czyli aut Rally2. 31.01.2026 22:26
Nowy obiekt, długa historia. Czy PCLA przy Wyspiańskiego powinno zawierać słowo "Resovia" w nazwie? [ANKIETA]
Zagłosuj!
Nowy obiekt, długa historia. Czy PCLA przy Wyspiańskiego powinno zawierać słowo "Resovia" w nazwie? [ANKIETA]
Przy ul. Wyspiańskiego 22 w Rzeszowie rośnie jedna z najważniejszych inwestycji sportowych ostatnich lat – Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki. Nowoczesny stadion z bieżnią, rzutniami, skoczniami i pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim ma być docelowo sercem sportów stadionowych w mieście. Jednocześnie narasta dyskusja, jak ten obiekt powinien się nazywać. Kibice Resovii rozpoczęli ofensywę: chcą, by w nazwie nowego stadionu znalazło się słowo „Resovia”. Na moment pisania tego tekstu ich petycję podpisało już 1875 osób. 30.01.2026 14:35    1    6
Reklama
Asseco Resovia bez Pucharu, ale z podniesioną głową po finałowej porażce 0:3 z BOGDANKĄ LUK Lublin
Asseco Resovia bez Pucharu, ale z podniesioną głową po finałowej porażce 0:3 z BOGDANKĄ LUK Lublin
Asseco Resovia wraca z finału TAURON Pucharu Polski bez trofeum, ale z czymś, czego nie da się przeliczyć na punkty – z niewiarygodnym wsparciem kibiców, którzy wierzyli do ostatniej piłki. Choć wynik 0:3 boli, to właśnie w takich chwilach najmocniej widać, że ta drużyna i to miasto są sobie pisane na dobre i na złe. Bo Resovia to nie tylko wygrane sety, ale przede wszystkim wspólna historia, której kolejny rozdział dopiero czeka na swój happy end. 11.01.2026 16:37
Rodzinny Turniej Mikołajkowy Speed Ball rozgrzał Kraków. Podkarpacie z godną reprezentacją
Rodzinny Turniej Mikołajkowy Speed Ball rozgrzał Kraków. Podkarpacie z godną reprezentacją
Choć za oknami panował grudniowy chłód, w hali sportowej w Krakowie było wyjątkowo ciepło. Wszystko za sprawą VI Speed-Ballowego Rodzinnego Turnieju Mikołajkowego, który 6 grudnia zgromadził setki zawodników, ich rodziny oraz sympatyków tej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny. 13.12.2025 12:50
Dwa brązowe krążki Mistrzostw Polski dla zawodników "Wisłoka"
Dwa brązowe krążki Mistrzostw Polski dla zawodników "Wisłoka"
Rzeszowski Klub Bokserski "Wisłok" wraca z Gdańska z kolejnymi sukcesami. Podczas Mistrzostw Polski, jego reprezentanci wywalczyli dwa brązowe medale, potwierdzając tym samym wysoką formę i ugruntowaną pozycję klubu na krajowej scenie bokserskiej. 13.12.2025 11:19
Reklama
Udane mistrzostwa "Wisłoka". Akoto-Ampaw powalczy o finał Mistrzostw Polski
Udane mistrzostwa "Wisłoka". Akoto-Ampaw powalczy o finał Mistrzostw Polski
Rzeszowski Klub Bokserski „Wisłok” ma powody do ogromnej dumy. Jego reprezentanci świetnie radzą sobie podczas Mistrzostw Polski Seniorów, a klubowa społeczność z uwagą śledzi każdy kolejny pojedynek. 10.12.2025 14:40
Grupy młodzieżowe LKS Trzebownisko zakończyły sezon
Grupy młodzieżowe LKS Trzebownisko zakończyły sezon
W niedzielę, 16 listopada, młodzieżowe grupy piłkarskie LKS Trzebownisko oficjalnie zakończyły sezon piłkarski. Z tej okazji, na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Wsi odbyła się wyjątkowa impreza o charakterze nie tylko sportowym, ale także integracyjnym. 30.11.2025 22:51
Zmiany na ławce trenerskiej Resovii Rzeszów
Zmiany na ławce trenerskiej Resovii Rzeszów
Klub CWKS Resovia Rzeszów S.A. poinformował na swojej stronie internetowej o zakończeniu współpracy z trenerem pierwszej drużyny Piotrem Kołcem oraz asystentem trenera Aleksandrem Adamusem z dniem 25 listopada 2025 roku 25.11.2025 12:28
Komentarze
Autor komentarza: hehe Treść komentarza: A gdzie Hus najwiekszy karakan narodowy z Budziwoja? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Protest w Rzeszowie w obronie pamięci Henry’ego Nowaka. Uczestnicy sprzeciwiali się masowej migracji Autor komentarza: CD Treść komentarza: Zwykły głąb. Nie potrafił rozwiązać oczywistej sprawy. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 16:42 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: wyborca Treść komentarza: Szczylać do misiów i innych osłów z konfy Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:39 Źródło komentarza: Nocna wizyta niedźwiedzia w Przemyślu. Prezydent miasta apeluje o spokój, Konfederacja krytykuje rząd Autor komentarza: On Treść komentarza: Źle się czyta ten cały obszerny komunikat medialny związany z odejściem. Nie wygląda to poważnie. Życie oczywiście zaskakuje, czasem dobrze ułożony plan trzeba zweryfikować, ale podejmując się pracy na takim stanowisku otrzymuje się mandat społeczny. Samo odejście wygląda kiepsko: nie robi się tak, ze w środku roku, tak znikąd pojawia się taki wpis. To szok dla mieszkańców - parę godzin wczesniej publikował jak cudownie wyglądały Dni Tyczyna... Tu koncerty, tam aktywności, a po paru godzinach zrzuca taką bombę! Można czuć się oszukanym! Oczywiście Gmina sobie poradzi. Stanowisko Burmistrza jest po prostu wybieralne, w jego miejsce wejdzie ktoś inny, miejmy nadzieję, że nie przerwie pełnienia funkcji-służby publicznej bo nagle "przewartościuje swoje priorytety". Liczę, że kolejni kandydaci przemyślą swoje priorytety przed decyzją o starcie - tak będzie poważniej dla całej gminy i dla samych kandydatów. Dodam, ze styl pożegnania wygląda po prostu źle. Jak wspomniałem wpis pana Błotnickiego jest obszerny, ale nic z niego nie wynika. Jeśli nie chciał się tłumaczyć, po prostu trzeba było podziękować i przeprosić, bez ckliwości bo to wygląda po prostu źle. MImo to, życzę powodzenia w dalszych wyborach. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Tyczynianin. Treść komentarza: Weź już idź, zakazy wszędzie a syf na parkingach. Wal się. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 18:33 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: M Treść komentarza: Swietny artykuł, pozdrawiam dzieciaki i mentorów Data dodania komentarza: 16.06.2026, 11:45 Źródło komentarza: „Dzieci nie przestają tu zadawać pytań”. W Rzeszowie działa jedna z najbardziej nietypowych szkół na Podkarpaciu
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama