Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Sport

Reklama
Polacy znów na olimpijskim podium! Nasz srebrny medalista ma niezwykłą historię
Polacy znów na olimpijskim podium! Nasz srebrny medalista ma niezwykłą historię
Polscy kibice znów mają powód do świętowania – biało‑czerwoni sięgnęli po kolejny srebrny medal na zimowych igrzyskach w Mediolanie–Cortinie 2026. Tym razem bohaterem został panczenista Władimir Semirunnij, który w spektakularnym stylu wywalczył wicemistrzostwo olimpijskie na dystansie 10 000 metrów, dopisując kolejną piękną kartę do historii polskiego sportu. 13.02.2026 18:08    1
Mamy srebro w skokach w Predazzo! 19‑letni Kacper Tomasiak spełnia olimpijskie marzenia
Mamy srebro w skokach w Predazzo! 19‑letni Kacper Tomasiak spełnia olimpijskie marzenia
Kacper Tomasiak dokonał tego, o czym marzą tysiące młodych skoczków – na normalnej skoczni w Predazzo wywalczył srebrny medal igrzysk olimpijskich w Mediolanie–Cortinie 2026, stając się nową twarzą polskich skoków narciarskich. 19‑latek z Bielska-Białej potwierdził tym samym status jednego z największych talentów młodego pokolenia i dał kibicom nadzieję na kolejne lata wielkich sportowych emocji. 09.02.2026 20:52
19-letni rzeszowski kierowca w czołowej dziesiątce Rajdu Arktycznego
19-letni rzeszowski kierowca w czołowej dziesiątce Rajdu Arktycznego
Rozgrywany na odcinkach w rejonie koła podbiegunowego oraz w temperaturach rzędu minus 30°C, Arctic Lapland Rally zyskał miano jednego z najtrudniejszych rajdów zimowych na świecie. Na starcie w Rovaniemi stanęli 19-letni rzeszowianin Adrian Rzeźnik z pilotem Kamilem Kozdroniem w Skodzie Fabii RS Rally2. Polacy przyjechali do Finlandii po naukę, a po zaciętej rywalizacji z juniorskimi załogami fabrycznego zespołu Toyoty, finiszowali na 10. miejscu w kategorii SM1, czyli aut Rally2. 31.01.2026 22:26
Reklama
Nowy obiekt, długa historia. Czy PCLA przy Wyspiańskiego powinno zawierać słowo "Resovia" w nazwie? [ANKIETA]
Zagłosuj!
Nowy obiekt, długa historia. Czy PCLA przy Wyspiańskiego powinno zawierać słowo "Resovia" w nazwie? [ANKIETA]
Przy ul. Wyspiańskiego 22 w Rzeszowie rośnie jedna z najważniejszych inwestycji sportowych ostatnich lat – Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki. Nowoczesny stadion z bieżnią, rzutniami, skoczniami i pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim ma być docelowo sercem sportów stadionowych w mieście. Jednocześnie narasta dyskusja, jak ten obiekt powinien się nazywać. Kibice Resovii rozpoczęli ofensywę: chcą, by w nazwie nowego stadionu znalazło się słowo „Resovia”. Na moment pisania tego tekstu ich petycję podpisało już 1875 osób. 30.01.2026 14:35    1    6
Asseco Resovia bez Pucharu, ale z podniesioną głową po finałowej porażce 0:3 z BOGDANKĄ LUK Lublin
Asseco Resovia bez Pucharu, ale z podniesioną głową po finałowej porażce 0:3 z BOGDANKĄ LUK Lublin
Asseco Resovia wraca z finału TAURON Pucharu Polski bez trofeum, ale z czymś, czego nie da się przeliczyć na punkty – z niewiarygodnym wsparciem kibiców, którzy wierzyli do ostatniej piłki. Choć wynik 0:3 boli, to właśnie w takich chwilach najmocniej widać, że ta drużyna i to miasto są sobie pisane na dobre i na złe. Bo Resovia to nie tylko wygrane sety, ale przede wszystkim wspólna historia, której kolejny rozdział dopiero czeka na swój happy end. 11.01.2026 16:37
Rodzinny Turniej Mikołajkowy Speed Ball rozgrzał Kraków. Podkarpacie z godną reprezentacją
Rodzinny Turniej Mikołajkowy Speed Ball rozgrzał Kraków. Podkarpacie z godną reprezentacją
Choć za oknami panował grudniowy chłód, w hali sportowej w Krakowie było wyjątkowo ciepło. Wszystko za sprawą VI Speed-Ballowego Rodzinnego Turnieju Mikołajkowego, który 6 grudnia zgromadził setki zawodników, ich rodziny oraz sympatyków tej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny. 13.12.2025 12:50
Reklama
Dwa brązowe krążki Mistrzostw Polski dla zawodników "Wisłoka"
Dwa brązowe krążki Mistrzostw Polski dla zawodników "Wisłoka"
Rzeszowski Klub Bokserski "Wisłok" wraca z Gdańska z kolejnymi sukcesami. Podczas Mistrzostw Polski, jego reprezentanci wywalczyli dwa brązowe medale, potwierdzając tym samym wysoką formę i ugruntowaną pozycję klubu na krajowej scenie bokserskiej. 13.12.2025 11:19
Udane mistrzostwa "Wisłoka". Akoto-Ampaw powalczy o finał Mistrzostw Polski
Udane mistrzostwa "Wisłoka". Akoto-Ampaw powalczy o finał Mistrzostw Polski
Rzeszowski Klub Bokserski „Wisłok” ma powody do ogromnej dumy. Jego reprezentanci świetnie radzą sobie podczas Mistrzostw Polski Seniorów, a klubowa społeczność z uwagą śledzi każdy kolejny pojedynek. 10.12.2025 14:40
Grupy młodzieżowe LKS Trzebownisko zakończyły sezon
Grupy młodzieżowe LKS Trzebownisko zakończyły sezon
W niedzielę, 16 listopada, młodzieżowe grupy piłkarskie LKS Trzebownisko oficjalnie zakończyły sezon piłkarski. Z tej okazji, na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Wsi odbyła się wyjątkowa impreza o charakterze nie tylko sportowym, ale także integracyjnym. 30.11.2025 22:51
Komentarze
Autor komentarza: Michał Treść komentarza: Widać że fajne miejsce. Przykra sprawa, że chcą to ludziom odebrać. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:42 Źródło komentarza: Miasto należy do mieszkańców. Dlaczego tracimy więcej niż kawałek Sanoka Autor komentarza: hehe Treść komentarza: A gdzie Hus najwiekszy karakan narodowy z Budziwoja? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Protest w Rzeszowie w obronie pamięci Henry’ego Nowaka. Uczestnicy sprzeciwiali się masowej migracji Autor komentarza: CD Treść komentarza: Zwykły głąb. Nie potrafił rozwiązać oczywistej sprawy. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 16:42 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: wyborca Treść komentarza: Szczylać do misiów i innych osłów z konfy Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:39 Źródło komentarza: Nocna wizyta niedźwiedzia w Przemyślu. Prezydent miasta apeluje o spokój, Konfederacja krytykuje rząd Autor komentarza: On Treść komentarza: Źle się czyta ten cały obszerny komunikat medialny związany z odejściem. Nie wygląda to poważnie. Życie oczywiście zaskakuje, czasem dobrze ułożony plan trzeba zweryfikować, ale podejmując się pracy na takim stanowisku otrzymuje się mandat społeczny. Samo odejście wygląda kiepsko: nie robi się tak, ze w środku roku, tak znikąd pojawia się taki wpis. To szok dla mieszkańców - parę godzin wczesniej publikował jak cudownie wyglądały Dni Tyczyna... Tu koncerty, tam aktywności, a po paru godzinach zrzuca taką bombę! Można czuć się oszukanym! Oczywiście Gmina sobie poradzi. Stanowisko Burmistrza jest po prostu wybieralne, w jego miejsce wejdzie ktoś inny, miejmy nadzieję, że nie przerwie pełnienia funkcji-służby publicznej bo nagle "przewartościuje swoje priorytety". Liczę, że kolejni kandydaci przemyślą swoje priorytety przed decyzją o starcie - tak będzie poważniej dla całej gminy i dla samych kandydatów. Dodam, ze styl pożegnania wygląda po prostu źle. Jak wspomniałem wpis pana Błotnickiego jest obszerny, ale nic z niego nie wynika. Jeśli nie chciał się tłumaczyć, po prostu trzeba było podziękować i przeprosić, bez ckliwości bo to wygląda po prostu źle. MImo to, życzę powodzenia w dalszych wyborach. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Tyczynianin. Treść komentarza: Weź już idź, zakazy wszędzie a syf na parkingach. Wal się. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 18:33 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie”
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama