Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dlaczego Polki i Polacy pokochali catering dietetyczny w Rzeszowie?

Powoli dojrzewasz do tej decyzji? Cały czas jednak masz w głowie pewne pytania? Co przyczyniło się do tego, że catering jest tak popularny wśród naszych rodaków? Jak dieta pudełkowa pomaga na co dzień?
  • 30.10.2023 14:45
Dlaczego Polki i Polacy pokochali catering dietetyczny w Rzeszowie?

Bo widzą rozmaite zalety! Nasza firma cateringowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem już od dłuższego czasu. W sektorze gastronomicznym działamy od ponad 20 lat. Kooperujemy z klientami indywidualnymi, lecz nie tylko. Oferta TIM Catering cieszy się także popularnością wśród sportowców. Współpracujemy zaś z takimi klubami, jak Śląsk Wrocław, Panthers Wrocław oraz Gwardia Wrocław.

Dlaczego usługi cateringowe są tak popularne? Jeżeli dieta będzie właściwie dobrana, to organizm zaczyna lepiej funkcjonować. Dana osoba może też osiągnąć wymarzony wygląd (np. chodzi o zrzucenie kilku kilogramów, aby cieszyć się szczupłą sylwetką). Odpowiednie, regularne jedzenie wpływa także m.in. na pracę mózgu i dodaje sił do wykonywania rozmaitych czynności. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Zdrowa, pyszna dieta pudełkowa pomaga także w oszczędzaniu!

Jakie jeszcze inne korzyści zapewnia catering dietetyczny? Możesz zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Aktualnie non stop Ci go brakuje? Przez to nie możesz porządnie wypocząć? A może cierpią na tym Twoje relacje z rodziną, czy bliskimi przyjaciółmi?

Możesz to na szczęście zmienić. Tu i teraz. Wybierz tylko TIM Catering - https://timcatering.pl/catering-dietetyczny/rzeszow/. Dzięki nam nie będziesz martwić się takimi tematami, jak robienie zakupów, gotowanie, pieczenie, zmywanie, sprzątanie kuchni, wyrzucanie śmieci (powstałych w procesie gotowania) itd. Ile można zaoszczędzić? To indywidualna sprawa, ale chodzi nawet o kilka godzin dziennie!

Jaki catering może wybrać klient TIM Catering?

Możesz zdecydować się na rozmaite rozwiązania (Dieta Wybór Menu, Dieta Standard, Dieta Slim, Dieta Sport, Dieta Sport Premium, Dieta Ketogeniczna, Dieta Keto Premium, Dieta Niski IG, Dieta Vegetarian, Dieta Vege + Fish, Dieta wegańska, Dieta bez laktozy, Dieta Less Gluten, Dieta Hashimoto i Dieta Office), aczkolwiek decyzje nie powinny być nieprzemyślane...

W związku z tym firma TIM Catering oferuje m.in. nowoczesny kalkulator kalorii. Dzięki niemu obliczysz kaloryczność. Dowiesz się również, jakie diety pudełkowe są wskazane w Twoim położeniu. Co jeszcze zrobić, aby zdecydować się na odpowiednie cateringi? Warto skonsultować swój przypadek z dietetyczkami klinicznymi. Czekają one na Ciebie w poniedziałki i piątki (od 13:00 do 15:00).

Czy dania mogą być bez problemów podgrzewane w mikrofalówce?

Masz do zjedzenia coś na ciepło? Zastanawiasz się, czy dostarczone dania pudełkowe mogą być zatem podgrzewane? Np. w kuchence mikrofalowej? Pojemniki stosowane przez TIM Catering mają odpowiednie atesty. Możesz zatem podgrzewać jedzenie w mikrofalówce. Nie trzeba nawet nic wyjmować z opakowania! Wystarczy tylko przebić lub zdjąć folię. Pamiętaj równocześnie o tym, że niektóre składniki posiłków (np. surówki) powinny być zimne. Podgrzewaj zatem tylko to, co trzeba.

Ludzie dostrzegają, że dzięki dietom pudełkowym można być zdrowym i atrakcyjnym (pod kątem wyglądu). Można również zaoszczędzić sporo czasu. Brzmi fajnie, prawda? Skorzystaj zatem z oferty TIM Catering!

Artykuł sponsorowany