Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Koncert Togüslav B. w Spółdzielczym!

Koncert Togüslav B. w Spółdzielczym!


Togüslav B. to heavy - rockowy zespół Ełku, rozpoznawalny i mocno znany w światku motocyklowym na Warmii, Mazurach i Podlasiu.
18.04.2024 r. ukazała się najnowsza płyta grupy pt.:"Piąty Wymiar" i każdy otrzyma ją w cenie biletu.
Album promowany jest już od stycznia tego roku, a od grudnia 2023 r. dostępny jest w sieci, na wszelkich kanałach streamingowych oraz na kanale YT zespołu, jak i na wszystkich tegorocznych koncertach w postaci fizycznego nośnika CD 💿.
Od lutego do kwietnia 2024 r. zespół przygotowywał materiał na kolejny album, który nagrywany będzie od grudnia tegoż roku, a na koncercie w Rzeszowie w Pubie Spółdzielczym oczywiście oprócz utworów z płyty "Piąty Wymiar" zostaną zaprezentowane także najnowsze, utwory, które ukształtowały i określiły w pełni styl muzyczny tria z Ełku i nie jedną już osobę pozytywnie wystrzeliły w inny wymiar 😁, jak zresztą cały repertuar grupy.
Skład:
Przemek Archibald Berg - gitara, wokal
Piotr Moras Wysocki - perkusja
Maciej Zawadzki - gitara basowa.
Zapraszamy gorąco na dawkę heavy - rockowego szaleństwa w naszym nowym stylu🤘😁🎸🔥🏍️.

Wstęp 20 PLN 
Start - 20.00 (z lekkim poślizgiem).
Przed sprzedaż biletów będzie się odbywała w Pubie, osoby, które zakupią bilet wcześniej, zostaną wpisane na listę.


Fredry 4 Pub Spółdzielczy Rzeszów
Organizator: Pub Spółdzielczy Rzeszów
Rozpoczęcie: 27.07.2024 20:00
Wieczór komedii improwizowanej + otwarta scena Wieczór komedii improwizowanej + otwarta scena Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej, na której wspólnie z Wami stworzymy zabawne historie na żywo! Pierwsza część wydarzenia to występ Grupy Anyway i krótkie gry improwizowane inspirowane Waszymi sugestiami. Druga część to otwarta scena, podczas której każdy z Was ma szansę wziąć udział w krótkich grach improwizowanych. Na zachętę dla pierwszych 10 osób, które dołączą do naszych gier mamy 20% zniżki do wykorzystania na barze. W czasie improwizowanego wydarzenia to widownia ma bezpośredni wpływ na to, co wydarzy się na scenie. Każda historia, scena i dialog będzie tworzona na żywo - na podstawie Twoich sugestii. Zapytamy Cię np. o to gdzie ma odbyć się dana scena, kim mają być osoby biorące w niej udział lub z jakim problemem mają się zmierzyć. ____________________Kiedy? 8 maja (środa)Gdzie? Pub Spółdzielczy, ul. Fredry 4O której? Startujemy o 20:15 - prosimy o punktualność i zachęcamy do przyjścia chwilę wcześniej, żeby zająć sobie miejsce siedzące Wstęp na zasadzie PŁAĆ ILE CHCESZ. Na miejscu będzie kapelusz, do którego będziecie mogli wrzucić dowolną kwotę. ___________________Czym jest improwizacja? Dobry humor, interaktywność, spontaniczność, wolność. To tworzenie świata, na podstawie jednego słowa. Brak scenariusza, brak ograniczeń! Dodatkowo to budowanie lepszej wersji siebie - człowieka, który potrafi poradzić sobie w każdej niecodziennej sytuacjiData rozpoczęcia wydarzenia: 08.05.2024 20:15
Reklama
Reklama