Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Nocny pożar w II Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Do rana w środę (8.11.) trwało gaszenie pożaru na poddaszu II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Z ogniem walczyło 5 zastępów straży pożarnej.
Nocny pożar w II Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie [ZDJĘCIA]
Pożar w budynku II LO w Rzeszowie.

Źródło: KM PSP Rzeszów

W  środę o godz. 03:40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Rzeszowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w II Liceum Ogólnokształcącym im. płk. Leopolda Lisa-Kuli przy ul. ks. J. Jałowego 22 w Rzeszowie.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych jednostek ochrony przeciwpożarowej widoczny był ogień w pomieszczeniu na ostatnim piętrze budynku oraz na części dachu bezpośrednio nad palącym się pomieszczeniem - relacjonuje kpt. Jan Czerwonka, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI STRAŻAKÓW:

Po przeprowadzeniu rozpoznania oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia podane zostały dwa prądy wody jednocześnie od wewnątrz i zewnątrz budynku przy użyciu drabiny mechanicznej. Na miejsce zdarzenia skierowana została grupa operacyjna KM PSP w Rzeszowie. 

- Podjęte działania ratownicze oraz brak materiałów palnych na poddaszu pozwoliły na szybkie ugaszenie pożaru - wyjaśnia kpt. Jan Czerwonka.

Strażacy przeprowadzili prace rozbiórkowe nadpalonej, drewnianej konstrukcji dachu oraz sprawdzili pogorzelisko przy użyciu kamery termowizyjnej.

Przyczyny pożaru są wyjaśniane. W środę odwołano zajęcia w tej szkole. Straty wstępnie wyceniono na 200 tys. zł. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama