Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Nocny pożar w II Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Do rana w środę (8.11.) trwało gaszenie pożaru na poddaszu II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Z ogniem walczyło 5 zastępów straży pożarnej.
Nocny pożar w II Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie [ZDJĘCIA]
Pożar w budynku II LO w Rzeszowie.

Źródło: KM PSP Rzeszów

W  środę o godz. 03:40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Rzeszowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w II Liceum Ogólnokształcącym im. płk. Leopolda Lisa-Kuli przy ul. ks. J. Jałowego 22 w Rzeszowie.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych jednostek ochrony przeciwpożarowej widoczny był ogień w pomieszczeniu na ostatnim piętrze budynku oraz na części dachu bezpośrednio nad palącym się pomieszczeniem - relacjonuje kpt. Jan Czerwonka, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI STRAŻAKÓW:

Po przeprowadzeniu rozpoznania oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia podane zostały dwa prądy wody jednocześnie od wewnątrz i zewnątrz budynku przy użyciu drabiny mechanicznej. Na miejsce zdarzenia skierowana została grupa operacyjna KM PSP w Rzeszowie. 

- Podjęte działania ratownicze oraz brak materiałów palnych na poddaszu pozwoliły na szybkie ugaszenie pożaru - wyjaśnia kpt. Jan Czerwonka.

Strażacy przeprowadzili prace rozbiórkowe nadpalonej, drewnianej konstrukcji dachu oraz sprawdzili pogorzelisko przy użyciu kamery termowizyjnej.

Przyczyny pożaru są wyjaśniane. W środę odwołano zajęcia w tej szkole. Straty wstępnie wyceniono na 200 tys. zł. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama