Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Kobieta wpadła do studzienki kanalizacyjnej. Na pomoc ruszyli strażacy [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Chwile grozy przeżyła kobieta, która w czwartek (9.11.) wpadła do studzienki kanalizacyjnej. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w Hermanowej.
Kobieta wpadła do studzienki kanalizacyjnej. Na pomoc ruszyli strażacy [ZDJĘCIA]
Kobieta trafiła do szpitala.

Źródło: OSP Hermanowa/Facebook

Przed godz. 20 do strażaków z OSP Hermanowa prowadzących ćwiczenia w terenie, podjechał kierowca samochodu, który powiadomił o wypadku na jednej z posesji. Do studzienki kanalizacyjnej wpadła kobieta, która ostatkiem sił utrzymywała się rękami przed całkowitym wpadnięciem do środka. 

Strażacy natychmiast przystąpili do akcji ratowniczej, zawiadamiając Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Do pomocy wysłano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2. Zadysponowano także zespół ratownictwa medycznego, powiadomiono policję. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI RATUNKOWEJ:

- Sytuacja była bardzo rozwojowa i trzeba było szybko działać, aby uniknąć wpadnięcia jej do środka (około 3 metry) - relacjonują strażacy z Hermanowej.

-  Za pomocą pasów udało się wydostać osobę na zewnątrz. Następnie ratownicy przeszkoleni w udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przeprowadzili badanie urazowe, a po przybyciu karetki pogotowia przekazali ją do szczegółowych badań - dodają. 

Na szczęście kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Studzienka została odpowiednio zabezpieczona, tak, aby uniknąć kolejnych tego typu zdarzeń.

- Na pochwałę zasługuje reakcja przejeżdżającego kierowcy, który zauważył osobę w niebezpieczeństwie i powiadomił nas, abyśmy natychmiast mogli ruszyć z pomocą, a tym przypadku każda minuta była bardzo cenna - zauważają strażacy z OSP Hermanowa. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama