Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Kobieta wpadła do studzienki kanalizacyjnej. Na pomoc ruszyli strażacy [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Chwile grozy przeżyła kobieta, która w czwartek (9.11.) wpadła do studzienki kanalizacyjnej. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w Hermanowej.
Kobieta wpadła do studzienki kanalizacyjnej. Na pomoc ruszyli strażacy [ZDJĘCIA]
Kobieta trafiła do szpitala.

Źródło: OSP Hermanowa/Facebook

Przed godz. 20 do strażaków z OSP Hermanowa prowadzących ćwiczenia w terenie, podjechał kierowca samochodu, który powiadomił o wypadku na jednej z posesji. Do studzienki kanalizacyjnej wpadła kobieta, która ostatkiem sił utrzymywała się rękami przed całkowitym wpadnięciem do środka. 

Strażacy natychmiast przystąpili do akcji ratowniczej, zawiadamiając Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Do pomocy wysłano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2. Zadysponowano także zespół ratownictwa medycznego, powiadomiono policję. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI RATUNKOWEJ:

- Sytuacja była bardzo rozwojowa i trzeba było szybko działać, aby uniknąć wpadnięcia jej do środka (około 3 metry) - relacjonują strażacy z Hermanowej.

-  Za pomocą pasów udało się wydostać osobę na zewnątrz. Następnie ratownicy przeszkoleni w udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przeprowadzili badanie urazowe, a po przybyciu karetki pogotowia przekazali ją do szczegółowych badań - dodają. 

Na szczęście kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Studzienka została odpowiednio zabezpieczona, tak, aby uniknąć kolejnych tego typu zdarzeń.

- Na pochwałę zasługuje reakcja przejeżdżającego kierowcy, który zauważył osobę w niebezpieczeństwie i powiadomił nas, abyśmy natychmiast mogli ruszyć z pomocą, a tym przypadku każda minuta była bardzo cenna - zauważają strażacy z OSP Hermanowa. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama