Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Dwa autobusy zderzyły się z końmi w Jasionce. Zwierzęta nie przeżyły

Podziel się
Oceń

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek po godzinie 2 na drodze wojewódzkiej 869 w Jasionce. Potrącone przez autobusy konie niestety nie przeżyły.
Dwa autobusy zderzyły się z końmi w Jasionce. Zwierzęta nie przeżyły

Źródło: archiwum policji

Jak przekazał naszej redakcji asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie dwa autobusy kursowe potrąciły dwa konie. Zwierzęta przebiegały przez ulicę. - W wyniku tego zdarzenia konie poniosły śmierć - przekazał policjant. 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Na szczęście żadnemu z pasażerów autobusów nic się nie stało. Obaj kierowcy tych pojazdów byli trzeźwi.

- Zwierzęta zostały usunięte z drogi i zabezpieczone - dodał asp. Stebnicki. 

Policji udało się ustalić właścicielkę koni. Została ona ukarana mandatem karnym za niezachowanie ostrożności przy trzymaniu zwierząt. 

Na miejscu kolizji pracowali także strażacy. 


Napisz komentarz
Komentarze
Wiktoria 14.11.2023 09:21
Każdy z koni miał innego właściciela. Mandat dostał właściciel, na którego posesji były konie. Jak już coś piszecie, to przynajmniej sprawdźcie fakty a nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Rco 11.11.2023 09:26
Tylko koni, tylko koni, tylko koni, tylko koni żal...

SOŁTYS 10.11.2023 18:34
Te konie to z Tajęciny były i to nie jakaś właścicielka a właściciel się nimi zajmował .

MatMor 10.11.2023 18:32
Szanowni redaktorzy to nie właścicielka a właściciel koni a dokładnie pewien typ który się znęca nad tymi zwierzętami . Mieszkaniec Tajęciny .

Wojtek 10.11.2023 15:32
Szkoda koni

Halszka 11.11.2023 14:45
No szkoda, nie miały szans.Ciekawe,jak wydostały się z ogrodzenia?

ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama