Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Dwa autobusy zderzyły się z końmi w Jasionce. Zwierzęta nie przeżyły

Podziel się
Oceń

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek po godzinie 2 na drodze wojewódzkiej 869 w Jasionce. Potrącone przez autobusy konie niestety nie przeżyły.
Dwa autobusy zderzyły się z końmi w Jasionce. Zwierzęta nie przeżyły

Źródło: archiwum policji

Jak przekazał naszej redakcji asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie dwa autobusy kursowe potrąciły dwa konie. Zwierzęta przebiegały przez ulicę. - W wyniku tego zdarzenia konie poniosły śmierć - przekazał policjant. 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Na szczęście żadnemu z pasażerów autobusów nic się nie stało. Obaj kierowcy tych pojazdów byli trzeźwi.

- Zwierzęta zostały usunięte z drogi i zabezpieczone - dodał asp. Stebnicki. 

Policji udało się ustalić właścicielkę koni. Została ona ukarana mandatem karnym za niezachowanie ostrożności przy trzymaniu zwierząt. 

Na miejscu kolizji pracowali także strażacy. 


Napisz komentarz
Komentarze
Wiktoria 14.11.2023 09:21
Każdy z koni miał innego właściciela. Mandat dostał właściciel, na którego posesji były konie. Jak już coś piszecie, to przynajmniej sprawdźcie fakty a nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Rco 11.11.2023 09:26
Tylko koni, tylko koni, tylko koni, tylko koni żal...

SOŁTYS 10.11.2023 18:34
Te konie to z Tajęciny były i to nie jakaś właścicielka a właściciel się nimi zajmował .

MatMor 10.11.2023 18:32
Szanowni redaktorzy to nie właścicielka a właściciel koni a dokładnie pewien typ który się znęca nad tymi zwierzętami . Mieszkaniec Tajęciny .

Wojtek 10.11.2023 15:32
Szkoda koni

Halszka 11.11.2023 14:45
No szkoda, nie miały szans.Ciekawe,jak wydostały się z ogrodzenia?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama