Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Policja zatrzymała mężczyznę, podejrzanego o napad nożem na 12-latkę

Podziel się
Oceń

Rzeszowska policja zatrzymała mężczyznę, który może mieć związek z napadem przy użyciu noża na 12-letnią Anastazję.
Policja zatrzymała mężczyznę, podejrzanego o napad nożem na 12-latkę

NAJNOWSZE INFORMACJE:

Informację tę potwierdziła w rozmowie z Halo Rzeszów kom. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policjantka nie zdradza jednak żadnych szczegółów. - Jest to decyzja prokuratora - przekazała. 

Jak przekazał nam mieszkaniec jednego z bloków przy ul. Mikołajczyka, do zatrzymania mężczyzny doszło na chodniku. - Szedł ktoś ulicą, na pewno był to mężczyzna. Nagle wybiegli za nim, nawet nie widziałem skąd, najprawdopodobniej policjanci po cywilnemu, Położyli go na ziemię. Zatrzymany krzyczał coś, że „ja tylko ją pociąłem" - opisuje - Potem go przeszukali (policjanci - przyp. redakcja), miał przy sobie nóż czy coś podobnego - relacjonuje, dodając, że "odjechali z nim oznakowanym radiowozem na sygnale". - To był młody chłopak, w ciemnej kurtce - uzupełnił nasz rozmówca. 

Nieoficjalnie mówi się, że policja zatrzymała 16-latka. Zatrzymany miał przyznać się do ataku na dziewczynkę. Komisarz Dominika Kopeć zapewniła jednak, że w środę rano policja wyda stosowny komunikat, w którym przekaże wszelkie ustalenia śledczych. 

Przypomnijmy, że 12-letnia Anastazja, która wczoraj wieczorem została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, była najprawdopodobniej przypadkową ofiarą napastnika. - Do tej pory nie ustalono, że dziewczynka stała się ofiara napaści na tle narodowościowym czy poszkodowaną w wyniku konfliktu rodzinnego - przekazał w rozmowie z Halo Rzeszów prok. Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 17 pod jednym z bloków na ul. Mikołajczyka. Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację i przebywa na OIOM-ie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Oczywiście na kościół pieniądze są a na remont schodów na osiedlu piastów które zamknięte już od września to nie ma.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 10:14Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: lózakTreść komentarza: mógł się pomodlić, podobno pomagaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:45Źródło komentarza: Dramat na Podkarpaciu! Mężczyzna oblał się benzyną i podpaliłAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Cała Kozodrza jest z niego dumnaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:44Źródło komentarza: W mieszkaniu ks. Dominika R. znaleziono szokujące dowody!
Reklama
Reklama
Reklama