Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Policja zatrzymała mężczyznę, podejrzanego o napad nożem na 12-latkę

Podziel się
Oceń

Rzeszowska policja zatrzymała mężczyznę, który może mieć związek z napadem przy użyciu noża na 12-letnią Anastazję.
Policja zatrzymała mężczyznę, podejrzanego o napad nożem na 12-latkę

NAJNOWSZE INFORMACJE:

Informację tę potwierdziła w rozmowie z Halo Rzeszów kom. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policjantka nie zdradza jednak żadnych szczegółów. - Jest to decyzja prokuratora - przekazała. 

Jak przekazał nam mieszkaniec jednego z bloków przy ul. Mikołajczyka, do zatrzymania mężczyzny doszło na chodniku. - Szedł ktoś ulicą, na pewno był to mężczyzna. Nagle wybiegli za nim, nawet nie widziałem skąd, najprawdopodobniej policjanci po cywilnemu, Położyli go na ziemię. Zatrzymany krzyczał coś, że „ja tylko ją pociąłem" - opisuje - Potem go przeszukali (policjanci - przyp. redakcja), miał przy sobie nóż czy coś podobnego - relacjonuje, dodając, że "odjechali z nim oznakowanym radiowozem na sygnale". - To był młody chłopak, w ciemnej kurtce - uzupełnił nasz rozmówca. 

Nieoficjalnie mówi się, że policja zatrzymała 16-latka. Zatrzymany miał przyznać się do ataku na dziewczynkę. Komisarz Dominika Kopeć zapewniła jednak, że w środę rano policja wyda stosowny komunikat, w którym przekaże wszelkie ustalenia śledczych. 

Przypomnijmy, że 12-letnia Anastazja, która wczoraj wieczorem została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, była najprawdopodobniej przypadkową ofiarą napastnika. - Do tej pory nie ustalono, że dziewczynka stała się ofiara napaści na tle narodowościowym czy poszkodowaną w wyniku konfliktu rodzinnego - przekazał w rozmowie z Halo Rzeszów prok. Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 17 pod jednym z bloków na ul. Mikołajczyka. Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację i przebywa na OIOM-ie.


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama