Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Zadźgał matkę, ranił ojca. Jakub W. przejdzie badania psychiatryczne

Podziel się
Oceń

20-letni Jakub W., który w październiku zadźgał swoją matkę i ciężko ranił ojca, przejdzie badania psychiatryczne. Mężczyzna walczył też o zwolnienie z aresztu.
Zadźgał matkę, ranił ojca. Jakub W. przejdzie badania psychiatryczne

Źródło: Instagram (screen)

W przyszłym tygodniu odbędą się badania psychiatryczne Jakuba W., 20-latka ze Sławęcina. Biegli sprawdzą, czy w chwili popełnienia karygodnych czynów był poczytalny. 

Młody mężczyzna został oskarżony o zabójstwo swojej matki Bogusławy W. 20-latek miał rano zadać matce kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie jak gdyby nic się nie stało, oczekiwał na ojca. 

Ten został zaatakowany wczesnym popołudniem. 46-letni Tomasz W., otrzymał kilka ciosów kuchennym nożem w szyję i brzuch. Trafił do szpitala. Prokuratorzy nie mają cienia wątpliwości, że Jakub W. chciał zabić również jego. 

Po tych tragicznych wydarzeniach 20-latek uciekł. Trwała za nim policyjna obława. Został zatrzymany kilka godzin później na przystanku autobusowym w Trzcinicy, ok. 6 km od miejsca swojego zamieszkania. Kolejnego dnia prokuratura oskarżyła go o zabójstwo matki i usiłowanie zabójstwa ojca. Młody chłopak nie przyznał się do winy, odmawiając składania wyjaśnień. 

Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Złożył on jednak zażalenie na taki środek zabezpieczenia, żądając zwolnienia z aresztu. Sąd oddalił ten wniosek. 

Jasielska prokuratura wciąż oczekuje na wyniki badań toksykologicznych Jakuba W. Mężczyźnie grozi dożywocie. 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama