Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Zadźgał matkę, ranił ojca. Jakub W. przejdzie badania psychiatryczne

Podziel się
Oceń

20-letni Jakub W., który w październiku zadźgał swoją matkę i ciężko ranił ojca, przejdzie badania psychiatryczne. Mężczyzna walczył też o zwolnienie z aresztu.
Zadźgał matkę, ranił ojca. Jakub W. przejdzie badania psychiatryczne

Źródło: Instagram (screen)

W przyszłym tygodniu odbędą się badania psychiatryczne Jakuba W., 20-latka ze Sławęcina. Biegli sprawdzą, czy w chwili popełnienia karygodnych czynów był poczytalny. 

Młody mężczyzna został oskarżony o zabójstwo swojej matki Bogusławy W. 20-latek miał rano zadać matce kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie jak gdyby nic się nie stało, oczekiwał na ojca. 

Ten został zaatakowany wczesnym popołudniem. 46-letni Tomasz W., otrzymał kilka ciosów kuchennym nożem w szyję i brzuch. Trafił do szpitala. Prokuratorzy nie mają cienia wątpliwości, że Jakub W. chciał zabić również jego. 

Po tych tragicznych wydarzeniach 20-latek uciekł. Trwała za nim policyjna obława. Został zatrzymany kilka godzin później na przystanku autobusowym w Trzcinicy, ok. 6 km od miejsca swojego zamieszkania. Kolejnego dnia prokuratura oskarżyła go o zabójstwo matki i usiłowanie zabójstwa ojca. Młody chłopak nie przyznał się do winy, odmawiając składania wyjaśnień. 

Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Złożył on jednak zażalenie na taki środek zabezpieczenia, żądając zwolnienia z aresztu. Sąd oddalił ten wniosek. 

Jasielska prokuratura wciąż oczekuje na wyniki badań toksykologicznych Jakuba W. Mężczyźnie grozi dożywocie. 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ:


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama