Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Dwie policjantki potrącone na przejściu dla pieszych

Podziel się
Oceń

Wczoraj przed południem, na ul. Żeromskiego w Mielcu, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch policjantek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym suzuki, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił policjantki. Obie zostały ranne i trafiły do szpitala.
Dwie policjantki potrącone na przejściu dla pieszych
Do wypadku doszło przed komendą policji.

Źródło: archiwum policji

Do zdarzenia doszło o godz. 11.30. Dwie policjantki, 38-letnia i 46-letnia, wracały z patrolu. Przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych, zostały potrącone przez samochód osobowy suzuki. Kierujący pojazdem mieszkaniec Mielca nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa pieszym.

Obie policjantki z obrażeniami nóg trafiły do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Kierujący suzuki został przesłuchany i przyznał się do winy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu i zachowanie ostrożności, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
kaja 16.11.2023 08:38
dobrze że tylko tak się skończyło. I co im dało pierszeństwo ? zmienić jak najszybciej przepisy aby również piesi przechodzili odpowiedzialnie przez jezdnię (która służy do jazdy samochodom)

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LoxleyTreść komentarza: Jak fakt historyczny może być kontrowersyjny ukazany w bardzo łagodnym wydaniu w porównaniu z ówczesna rzeczywistością? Było, świadkowie żyją. Do dziś przeżywają tamte wydarzenia. Mają traumę. Chcą pamiętać swoich bliskich, którzy nie zdążyli uciec. Nie o zemstę chodzi, a o pamięć. Gdyby chodziło o zemstę żaden Ukrainiec nie trafiłby pod polski dach.Data dodania komentarza: 16.06.2024, 08:39Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Nareszcie. Nie o zemstę tu chodzi a o pamięć. Cieszę się szczerze.Data dodania komentarza: 14.06.2024, 18:55Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: lózakTreść komentarza: odcięli od koryta i płaczesz?Data dodania komentarza: 14.06.2024, 11:20Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Magdalena doktorTreść komentarza: Teraz się przekonać jak to jest niewidziec i nie mieć kontaktu z dzieckiem przez dłuższy okres. Decyzja sądu włoskiego miała przyznaną prawowitą opiekę. Sama sobie rzuciła kłody pod nogi. Jeśli nawet nie miała dobrych relacji z byłym mężem to nie powinna utrudniać kontaktów z córką.Data dodania komentarza: 14.06.2024, 11:14Źródło komentarza: Po 3 latach odnalazł córkę w Rzeszowie. Pomógł anonimowy list!Autor komentarza: heheszkiTreść komentarza: I bardzo dobrze, raz na jakiś czas sprawiedliwośćData dodania komentarza: 14.06.2024, 07:11Źródło komentarza: Po 3 latach odnalazł córkę w Rzeszowie. Pomógł anonimowy list!Autor komentarza: rewTreść komentarza: w dalszym ciagu sytuacja dziecka jest tragiczna. teraz dla odmiany będzie pod opieka ojca, a mamusia? Dziecko potrzebuje obojga rodziców, sytuacja nie do pozazdroszczenia. Radziłbym Polkom zastanowić się 10 razy zanim pojadą żenić się za granicę.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 23:02Źródło komentarza: Po 3 latach odnalazł córkę w Rzeszowie. Pomógł anonimowy list!
Reklama
Reklama
Reklama