Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Dwie policjantki potrącone na przejściu dla pieszych

Podziel się
Oceń

Wczoraj przed południem, na ul. Żeromskiego w Mielcu, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch policjantek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym suzuki, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił policjantki. Obie zostały ranne i trafiły do szpitala.
Dwie policjantki potrącone na przejściu dla pieszych
Do wypadku doszło przed komendą policji.

Źródło: archiwum policji

Do zdarzenia doszło o godz. 11.30. Dwie policjantki, 38-letnia i 46-letnia, wracały z patrolu. Przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych, zostały potrącone przez samochód osobowy suzuki. Kierujący pojazdem mieszkaniec Mielca nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa pieszym.

Obie policjantki z obrażeniami nóg trafiły do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Kierujący suzuki został przesłuchany i przyznał się do winy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu i zachowanie ostrożności, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
kaja 16.11.2023 08:38
dobrze że tylko tak się skończyło. I co im dało pierszeństwo ? zmienić jak najszybciej przepisy aby również piesi przechodzili odpowiedzialnie przez jezdnię (która służy do jazdy samochodom)

ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama