Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Zaginął 67-letni Piotr Mierczyński z Rzeszowa. Nagle urwał kontakt z rodziną

Podziel się
Oceń

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania 67-letniego Piotra Mierczyńskiego.
Zaginął 67-letni Piotr Mierczyński z Rzeszowa. Nagle urwał kontakt z rodziną
Zaginiony Piotr Mierczyński z Rzeszowa.

Źródło: KMP Rzeszów

- Zaginiony prowadzi wędrowny tryb życia, a ostatni raz był widziany przez rodzinę na terenie Rzeszowa  w dniu 11 października br. - przekazał asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Od tamtej pory zaginiony nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rozpoczęto poszukiwania. 

RYSOPIS: wzrost - około 177 cm, szczupła budowa ciała, włosy - średniej długości koloru ciemnego - w dużej liczbie siwe, nos prosty, oczy - brązowe, posiada wąsy oraz brodę.

UBIÓR: brak informacji.

Wszelkie informacje należy kierować pod nr tel.47 821 3224 lub 112.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama