Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Tragiczny wypadek na Rondzie Kuronia w Rzeszowie [Zdjęcia]

Podziel się
Oceń

W środę 22 listopada na rodzie Kuronia w Rzeszowie doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Tragiczny wypadek na Rondzie Kuronia w Rzeszowie [Zdjęcia]

Autor: Kuba Kluz

Do wypadku doszło około godziny 22.00. - Jedno auto na boku leży na chodniku/poboczu, drugie auto w rowie - poinformował nas Czytelnik, który zadzwonił na nasz dyżurny telefon za pomocą WhatsApp.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz trzy patrole policji. 

-Jak wstępnie ustalono kierujący bmw, 44-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego, jadąc drogą S-19 w kierunku Rzeszowa, przejechał przez rondo im. Kuronia, na wprost i zderzył się z pojazdem znajdującym się po drugiej stronie, także bmw. W zdarzeniu poważnie ranny został 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie zmarł - relacjonuje asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

44-latek był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Jego decyzją ciało 37-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.


Napisz komentarz
Komentarze
Y 24.11.2023 14:19
S19 skończyła się kilka kilometrów wcześniej, ot profesjonalny artykuł...

Dominik 23.11.2023 14:09
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama