Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Młody mężczyzna ranny w wypadku w Rzeszowie. Jego stan jest poważny

Podziel się
Oceń

W czwartek wieczorem na ul. Podkarpackiej 19-letni kierowca bmw potrącił 20-latka. Ranny mężczyzna trafił do szpitala w poważnym stanie. Chwilę wcześniej doszło do dramatycznego wypadku w Dynowie.
Młody mężczyzna ranny w wypadku w Rzeszowie. Jego stan jest poważny

Źródło: archiwum

Wczoraj po godz. 16 w Dynowie doszło do tragicznego wypadku drogowego. Kierujący audi, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, przy trudnych warunkach atmosferycznych, potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. 77-letni mieszkaniec Dynowa w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 50-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego kierujący audi jechał w kierunku Rzeszowa. W pewnym momencie zauważył mężczyznę przechodzącego przez jezdnię. Nie zdążył wyhamować i doprowadził do potrącenia.

Kierowca audi był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Młody mężczyzna ranny w wypadku w Rzeszowie

Przed godz. 18 w Rzeszowie na ul. Podkarpackiej doszło do kolejnego wypadku drogowego z udziałem pieszego. 19-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Rzeszowa, potrącił młodego mężczyznę przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych.

Ranny 20-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Kierowca bmw był trzeźwy.

Oba wypadki są wstrząsającym przypomnieniem o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drodze. Zarówno kierowcy, jak i piesi powinni zwracać szczególną uwagę na swoje otoczenie i przestrzegać przepisów ruchu drogowego.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Szczególną ostrożność należy zachować w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak opady deszczu lub śniegu.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
Reklama
News will be here
Reklama