Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

W Wólce Niedźwiedzkiej w studni znaleziono ciało 69-letniego mężczyzny

Podziel się
Oceń

Do tragicznych wydarzeń doszło w niedzielę (26.11.) ok. godz. 8 w Wólce Niedźwiedzkiej w gm. Sokołów Małopolski. Służby wezwano do zwłok mężczyzny, które znaleziono w studni.
W Wólce Niedźwiedzkiej w studni znaleziono ciało 69-letniego mężczyzny

Źródło: archiwum

Dziś rano w Wólce Niedźwiedzkiej policja została powiadomiona o mężczyźnie, który znajdował się w studni na terenie jednej z posesji. Na miejsce skierowano straż pożarną, w tym grupę ratownictwa wysokościowego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Rzeszowie oraz pogotowie ratunkowe. 

- Z nieustalonych dotąd przyczyn w studni znajdowało się ciało 69-letniego mężczyzny - przekazał naszej redakcji Bartosz Wilk z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

- Policjanci, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia - dodał Wilk. Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku, a na pomoc było już za późno. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Buko 26.11.2023 21:00
Autora wpisu proszę o zapoznanie się z nazwą i pisownią owej miejscowości gdzie wydarzyła się tragedia....

Analfabeta 26.11.2023 21:14
Dokładnie !!! 🤬

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama