Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Wypadek pod Rzeszowem. Kierująca toyotą potrąciła mężczyznę na pasach

Podziel się
Oceń

Policjanci pracują na miejscu wypadku na granicy Zaczernia i Rudnej Małej. W okolicy "Karczmy u Jana" doszło do potrącenia pieszego.
Wypadek pod Rzeszowem. Kierująca toyotą potrąciła mężczyznę na pasach
Miejsce wypadku.

Źródło: Czytelnik Halo Rzeszów

Do wypadku doszło w poniedziałek (27.11.) ok. godz. 18:30. na granicy Zaczernia (gm. Trzebownisko) i Rudnej Małej (gm. Głogów Młp.). Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą 33-letnia mieszkanka pow. rzeszowskiego, jadąc w kierunku Głogowa Młp, w Rudnej Małej potrąciła przechodzącego przez przejście dla pieszych 73-letniego mężczyznę, mieszkańca tego samego powiatu - relacjonuje zdarzenie Anna Klee-Bylica z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, dodając, że "pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji z Białegostoku, którzy są oddelegowani do służby na Podkarpaciu".

Potrącony pieszy trafił do szpitala.

Czytelnik informujący naszą redakcję o tym wypadku, zwrócił uwagę, że na drodze powiatowej po przebudowie, ustawiono nowe latarnie, które, póki co jeszcze nie działają. - Część tej drogi, położona w granicach miasta Rzeszowa działa, ale od dość późnej godziny jak na obecny czas zapadania zmroku. Niestety dalsza część, będąca w zarządzie starostwa powiatowego, nie działa wcale. Po rozbudowie do 2 pasów i przy braku jakiegokolwiek oświetlenia jest w miejscu potrącenia dość niebezpiecznie - alarmuje. 

- Od chwili oddania drogi do użytku, prowadzone były jakieś testy i oświetlenie działało przez może przez 2-3 dni. Od tamtej pory nie działa wcale - dodał nasz rozmówca.

fot. Czytelnik Halo Rzeszów
fot. Czytelnik Halo Rzeszów

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 28.11.2023 11:46
Komentarz zablokowany

Joanna 28.11.2023 08:23
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama