Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Bus szkolny zjechał do rowu! Pojazdem podróżowało 23 dzieci! [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka 985 w Trześni, w pow. mieleckim. W czwartek (30.11.) rano bus zjechał z drogi i wpadł do rowu. Są ranni.
Bus szkolny zjechał do rowu! Pojazdem podróżowało 23 dzieci! [ZDJĘCIA]
Miejsce wypadku.

Źródło: KP PSP w Mielcu

Jak przekazał bryg. Marcin Betleja, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, busem podróżowało 23 dzieci.

- Około godz. 7:30 kierujący busem osobowym zjechał do rowu - powiedział rzecznik. Na szczęście dzieciom nic poważnego się nie stało. - Dwoje z nich trafiło do szpitala na dalsze badania - powiedział bryg. Betleja. 

Na miejscu pomocy poszkodowanym udzielało 8 zastępów straży pożarnych z terenu powiatu mieleckiego, łącznie 32 strażaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

Policja precyzuje jednak, że do zdarzenia doszło po godz. 7, w miejscowości Grochowe w powiecie mieleckim, na drodze gminnej.  - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym busem marki Iveco, relacji Tuszów Narodowy – Mielec, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, zsunęła się z drogi do rowu i pojazd przewrócił się na bok - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Poza kierującą, busem podróżowało 21 osób w wieku od 13 do 19 lat.

- Do szpitala na badania trafiły cztery pasażerki. Na szczęście obrażenia, jakie doznały nie zagrażają ich życiu - przekazała policja.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama