Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Pożar w bloku w Stalowej Woli. Nie żyje 64-letni mężczyzna [WIDEO]

Podziel się
Oceń

Do tragicznego pożaru doszło w piątek przed godz. 3 w nocy w Stalowej Woli. Strażacy wynieśli z płonącego mieszkania 64-letniego mężczyznę. Nie udało się go uratować.
Pożar w bloku w Stalowej Woli. Nie żyje 64-letni mężczyzna [WIDEO]

Źródło: KP PSP w Stalowej Woli

- Równolegle z gaszeniem płonącego mieszkania trwała akcja ewakuacyjna mieszkańców bloku - przekazał bryg. Marcin Betleja, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Swoje mieszkania musiało opuścić w sumie 25 lokatorów. - Żaden z nich nie wymagał pomocy medycznej - poinformował rzecznik. 

- Z płonącego mieszkania strażacy wynieśli nieprzytomnego mężczyznę. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować- powiedział bryg. Betleja. 

W akcji ratowniczo-gaśniczej zaangażowanych było 17 strażaków. Przyczyny pojawienia się ognia zostaną ustalone. 

KP PSP w Stalowej Woli

Tylko od 1 października br. podkarpaccy strażacy wyjeżdżali już do ponad 200 pożarów w domach i mieszkaniach. Zginęło w nich 4 osoby, a 13 z oparzeniami lub objawami zatrucia gazami pożarowymi trafiło do szpitali. - Apelujemy o montaż czujki dymu. Jest to urządzenie, które poinformuje nas o początkowej fazie pożaru. Jesteśmy wtedy w stanie zareagować, wezwać pomoc - przekazał bryg. Marcin Betleja. 

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama