Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek na S19. Ranna kobieta

Podziel się
Oceń

W sobotę rano na drodze S19, na wysokości miejscowości Nowosielec, doszło do wypadku drogowego. Kierujący osobowym peugeotem, jadąc w stronę Rzeszowa, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne.
Nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek na S19. Ranna kobieta

Źródło: KPP Nisko

Jak się okazało, kierowca peugeota był nietrzeźwy. 30-latek kierował samochodem, mając prawie promil alkoholu w organizmie. W pojeździe oprócz kierowcy podróżowały jeszcze dwie pasażerki. Jedna z nich trafiła do szpitala.

W wyniku zdarzenia jedna z pasażerek doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca peugeota został zatrzymany przez policję. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Oprócz zatrzymanego prawa jazdy, za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany wysoką grzywną.

Panujące warunki drogowe wymagają od kierowców większej ostrożności i wzmożonej koncentracji. Dlatego tak ważne jest, aby styl jazdy, sposób wykonywania manewrów oraz prędkość dostosować do warunków na drodze.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama