Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego

31-latek ukradł butelkę wódki. Uciekając pobił ochroniarza

Podziel się
Oceń

W Tarnobrzegu zatrzymano 31-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież zuchwałą. Mężczyzna ukradł butelkę wódki z jednego z marketów spożywczych, a następnie pobił pracownika ochrony, który próbował go powstrzymać.
31-latek ukradł butelkę wódki. Uciekając pobił ochroniarza

Źródło: archiwum

Do zdarzenia doszło w piątek 2 grudnia około godziny 19.30. Mężczyzna wszedł do marketu i skierował się na stoisko z alkoholem. Tam zabrał z półki litrową butelkę wódki i schował ją do saszetki, którą miał przewieszoną przez ramię. Następnie przekroczył linię kas i nie płacąc za towar, wyszedł ze sklepu.

Jeden z pracowników ochrony zauważył kradzież i natychmiast zareagował. Pobiegł za mężczyzną i próbował go zatrzymać. Wówczas sprawca zlekceważył podjętą interwencję pracownika, ironizował jego słowa, wypierał się kradzieży i nie chciał oddać zabranego alkoholu. W pewnej chwili agresywny mężczyzna chwycił za ubranie ochroniarza i zaczął szarpać, naruszając tym samym jego nietykalność cielesną. Złodziej uciekł z towarem, powodując straty 67 złotych.

O zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, ustalili dokładny rysopis mężczyzny i sprawdzili monitoring. Prowadząc czynności, szybko ustalili tożsamość sprawcy i pojechali do jego miejsca zamieszkania. Tam zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Tarnobrzega, notowany w przeszłości za czyny karalne.

31-latek był pijany. Badanie urządzeniem wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Już usłyszał zarzut dotyczący kradzieży zuchwałej i naruszenia nietykalności cielesnej. Teraz o jego losie będzie decydował sąd.

Zgodnie z art. 278a kodeksu karnego, "kto dopuszcza się kradzieży szczególnie zuchwałej, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8".

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama